Syn gwiazdy Rodeo, Spencer Wright, lat 3, ginie w wypadku traktorka-zabawki

Rodzina Wrightów opłakuje niewyobrażalną stratę.

Leviego Wrighta3-letni syn gwiazdy rodeo Spencera Wrighta i żona Gully’ego Wrighta2 czerwca zmarł bliski przyjaciel rodziny 3 czerwca potwierdzono w mediach społecznościowych.

„Nie potrafię nawet opisać, jak trudne były ostatnie dwa tygodnie”. Mindy Sue Clark napisał A Post na Facebooku z 3 czerwca. „Od tego, jak zadzwonił mój telefon w noc jego wypadku, po wczorajszą wiadomość, że musi wyjechać. Nie chciałam skupiać się na tym, co złe i smutne, mimo że czułam się, jakby ktoś wyrwał mi serce. To było tuż przede mną.”

Mindy pochwaliła społeczność, która stanęła za Levym, mówiąc: „Chcę skupić się na wielu cudach, których wszyscy byliśmy świadkami w ciągu tych 12 dni”.

„Reakcja na historię Leviego była absolutnie niesamowita” – kontynuował. „Ile osób powiedziało nam, że nasze imiona zawsze czekają na aktualizacje w paskach wyszukiwania w mediach społecznościowych. Setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi otoczyły naszego najlepszego małego przyjaciela, wznosząc go w modlitwie i zarzucając swoje pełne miłości ramiona wokół Leviego . I jego rodzina.”

Zauważając, że zawsze byłaby wdzięczna, gdyby była jego „ciotką Mindy”, Mindy podsumowała: „Kocham cię, Fasolko! Będę za tobą tęsknić jak szalona przyjaciółka!”

READ  FBI ostrzega ładowarki do telefonów publicznych: co warto wiedzieć o wyciskaniu soku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *