Sytuacja w składzie 49ers: największe potrzeby to OT i kicker

49ers dodawali i tracili – i tracili więcej wolnych agentów w ciągu ostatnich trzech dni, a ich skład zaczyna nabierać kształtu.

Tak, nadal są gracze do dodania, a poniżej wymienimy trzy najbardziej poszukiwane pozycje. Ale przy niewielkiej przestrzeni na pułap wynagrodzeń i pierwszym wyborze NFL pod koniec trzeciej rundy prawdopodobne jest, że większość kluczowych elementów jest już na swoim miejscu.

Najlepsze dostępne: sportowiec150 najlepszych darmowych serwerów proxy
Aktualizacje na żywo: Wiadomości, prognozy, analizy i aktualizacje
Bezpłatne stopnie agencji: sportowiecMike Jones zdobywa wszystkie podpisy
Czy działa bezpłatna agencja?: Ocena wartości z lat 2020-2022

Oto dokładne spojrzenie na to, jak wygląda sytuacja i gdzie jeszcze trzeba popracować.

rozgrywający

na pokładzie: Brooke Purdy, Trey Lance, Sam Darnold

Wyjazd: Jimmy Garoppolo (Raiders) i Josh Johnson

Brać: rekrut

Lance zostaje MVP zespołu, gdy w maju rozpoczną się OTA, z Darnoldem jako rezerwowym, taką samą rolę, jaką Nate Sudfeld pełnił zeszłej wiosny. Sytuacja skomplikuje się dopiero późnym latem, kiedy prawy łokieć Purdy’ego w pełni wyzdrowieje, ale podejrzewamy, że będzie potrzebował trochę czasu, zanim będzie mógł przejąć drugą turę od Darnolda lub pierwszą od Lance’a. Co oznacza, że ​​chociaż wszyscy uwielbiają się podniecać i denerwować kontrowersjami dotyczącymi rozgrywających, prawdopodobnie do września będzie to temat dyskusyjny.

A co z czwartym rozgrywającym? to jest możliwe. Purdy nie miał zbyt wiele pracy zeszłej wiosny, ponieważ Lance i Sudfeld pochłonęli większość swoich ujęć treningowych. Ale widział akcję na zgrupowaniu iw okresie przygotowawczym. Nowicjusz, ktoś podpisany późno w drafcie lub po drafcie, może pełnić tę rolę poza sezonem, a następnie rozpocząć sezon w składzie treningowym. aktywna lista? Kiedy wszyscy są zdrowi, 49ers mogą po raz pierwszy od lat nosić trzech rozgrywających.

Głębiej

49ers wspierają pokój QB z Samem Darnoldem, którego obserwują od lat

biegać z powrotem

na pokładzie: Christian McCaffrey, Elijah Mitchell, Jordan Mason, Tyrion Davis-Pryce, Kyle Joczek (obrońca)

Wyjazd: Tevina Colemana

Brać: Nieoszlifowany debiutant

Ta pozycja wygląda na równie stabilną, jak przez lata od przejęcia McCaffreya i zachęcającego debiutanckiego sezonu Masona. Grono fanów byłoby zbiorowo zaniepokojone, gdyby 49ers spędzili trzecią rundę draftu z powrotem trzeci sezon z rzędu, i jest to uzasadnione. Z Bobby’m Turnerem i Anthonym Lane’em, którzy trenują – i sondują – pozycję, najlepszą strategią zespołu może być sprowadzenie biegaczy po drafcie, jak to miało miejsce w przypadku Masona, Salvona Ahmeda, Jamikala Hasty’ego, Jeffa Wilsona Jr. i Matta Bredy w poprzednich latach. lata. . Wszyscy są nadal w lidze. Coleman może być również dostępny w trakcie sezonu, jeśli wystąpią problemy z kontuzjami.

READ  Hall of Fame Raiders Rod Woodson pełni funkcję szefa coachingu w XFL

szeroka przyszłość

na pokładzie: Debo Samuel, Brandon Ayuk, Joanne Jennings (Tender), Ray Ray McCloud III, Danny Gray, Ty Martin, Daz Newsom

Wyjazd: Willie Sneed IV

Brać: Początkujący, weterani z ograniczonym budżetem

Przez większość sezonu 2022 49ers posiadali tylko pięciu odbiorników w 53-osobowym składzie, a ta sama piątka, jeśli jest zdrowa, może być jedynymi aktywnymi członkami składu również w tym sezonie. Projekt jest głęboki przy szerokim odbiorniku i wygląda na to, że zespół już szuka przyszłych zastępców dla McClouda, który służy jako biegacz zespołu i jest podpisany tylko do 2023 roku. 49ers zazwyczaj noszą 11 lub 12 odbiorników w swoich 90-osobowych pora roku. istniejący. W tej chwili jest ich siedem. Znajdź ich, aby stworzyć co najmniej jedną pełną skalę, a następnie dodaj więcej.

49-latkowie mogliby korzystać z tych samych pięciu odbiorników – w tym Ray-Ray McCloud III – w następnym sezonie. (Sergio Estrada / USA Today)

ciasny koniec

na pokładzie: George Kettle, Charlie Warner

Wyjazd: Tylera Crofta, Rossa Doyleya i Jordana Matthewsa

Brać: Nowicjusz, wolny agent budżetowy

W zeszłym sezonie 49ers utrzymali cztery ciasne końcówki aktywnego składu, mimo że rzadko byli w mundurach w tym samym czasie. Poszukaj 49ers, aby dodać jeden tight end w tym, co jest okrzyknięte najlepszym wyborem w drafcie na tej pozycji od jakiegoś czasu. Połączenie Krofta, Dwelleya lub Matthewsa może również powrócić poza sezonem w ramach umów dotyczących minimalnego wynagrodzenia. Kroft spędził większość poprzedniego sezonu jako drugi bazowy zespołu.

linia ofensywna

na pokładzie: Trent Williams, Aaron Banks, Jake Brendle, Spencer Burford, Colton McKevitz, Jaylon Moore, Nick Zackelj, Jason Poe, Keith Ismail, Leroy Watson, Alfredo Gutierrez

Wyjazd: Mike McGlinchey (Broncos), Daniel Bronskil (Tytani)

Brać: debiutant lub wolny agent

49ers wydają się być dobrzy po wewnętrznej stronie linii. Brindel, Zakelj i Ismail – którzy prawie cały poprzedni sezon spędzili w kadrze treningowej – są środkowymi, a na straży stoją Banks, Burford, Beau, Zakelj i Ismail. Jednak punkt zaczepienia jest słaby, a zespół może sprowadzić weterana. A może 49ers zbiorą razem kilka ze swoich 11 typów draftu i zdobędą dobry sprzęt drugiego dnia draftu. Ktoś, kogo warto obserwować w tym sezonie, to Watson, który przeszedł od czubka do ciasnego sprzętu, który poczynił pozytywne postępy w tej zmianie w zeszłym sezonie.

linia obrony

na pokładzie: Nick Bosa, Javon Hargrave, Eric Armistead, Drake Jackson, Colin Ferrell, Javon Kinlaw, Kevin Givens, Kalia Davis, Alex Barrett

Wyjazd: Samson Ipokam (Colts), Charles Omeniho (Chiefs), Hassan Ridgway (Teksas), Kerry Hyder Jr., Jordan Willis, Kemoko Turay, Maurice Hurst, TY McGill, Michael Dumphour

Brać: Ekspert budżetowy, młodszy

49ers wykonali świetną robotę, wzmacniając swoją linię obrony z Hargrave’em i Ferrellem, ale wciąż jest ich mniej. Drużyna lubi mieć ośmiu aktywnych defensywnych graczy w dni meczowe, 10 w 53-osobowym składzie i 14 lub 15 w składzie poza sezonem. Willis i Turay mogą być możliwością powrotu, a zespół prowadził ostatnio dyskusje na temat Willisa, który jest również podstawą zespołów specjalnych. Tymczasem rekruci są głęboko na linii defensywnej i byłoby lekką niespodzianką, gdyby 49ers nie dokonali wyboru na tej pozycji.

Głębiej

49ers dodaje Javona Hargrave’a, ponieważ obrona NFL właśnie się poprawiła

stoper

na pokładzie: Fred Warner, Dre Greenlaw, Orrin Burks, Marcelino Macri-Poole, Curtis Robinson

Wyjazd: Poeta Aziz (Tytani) i Demetrius Flanigan Fowles

Brać: Ekspert budżetowy, młodszy

49ers spodziewali się utraty Poeta, ich długoletniego gracza nr 3, któremu przydzielono każdą rolę w Tennessee. Nie licytowali Flannigana-Fowlesa, który miał być zastrzeżonym wolnym agentem. Jest teraz nieograniczonym wolnym agentem i może wrócić na minimalną umowę ligową. Po odejściu Poety Burks został de facto obrońcą nr 3. Mimo to McCrary-Ball powinno być zabawne do oglądania poza sezonem. Niecertyfikowany debiutant w zeszłym roku, jest szybki, agresywny i ma duże szanse na wejście do aktywnego składu.

Oren Burkes mógł zapewnić sobie bilet do roli rozgrywającego nr 3 po odejściu z wolnej agencji Aziz Al Shaer. (Kelly L. Cox/USA Today)

kącik południowy

na pokładzie: Charvarius Ward, Diodorus Lenoir, Isaiah Oliver, Samuel Womack III, Ambry Thomas, Quantries Knight, AJ Parker

READ  Davant Adams z Raiders otrzymał zadanie ASSAULT, aby popchnąć bocznego fotografa

Wyjazd: Jamie Ward (Teksas), Emmanuel Mosley (czarny), Jason Verrett, Janoris Jenkins

Brać: Średniego szczebla, młodszy wolny agent

Sytuacja wymagała kolejnego weterana po tym, jak 49ers stracili Jimmy’ego Warda i Moseleya. Więc sprowadzili Olivera, który pojawił się w 62 meczach dla Falcons w ciągu ostatnich pięciu sezonów i ma przejąć rolę Jimmy’ego Warda jako Cornerback z nikiel. Ten ruch powinien pozwolić Lenoirowi pozostać tam, ponieważ zrobił postępy pod koniec sezonu. Włączyliśmy Knighta do drużyny narożnej, ponieważ grał nią — zwłaszcza niklowym obrońcą — jako kolejny starter poza sezonem i był w drużynie treningowej przez cały rok. Jest to również opcja bezpieczeństwa.

bezpieczeństwo

na pokładzie: Tashawn Gibson Senior, Talanoa Hofanga, George Odom, Tyler Hawkins

Wyjazd: Tarvarius Moore, Donta Johnson

Brać: Ekspert budżetowy, młodszy

Pierwsze trzy miejsca zajmują Gibson, Hovanga i Odom. czwarty? Nie było jeszcze wiele szumu wokół Moore’a w wolnej agencji iz tego powodu jest mało prawdopodobne, że wróci na roczną umowę. Hawkins i Knight są z pewnością faworytami do zajęcia czwartego miejsca, a Knight ma potencjał, by być solidnym zespołem, takim jak Moore.

specjalne zespoły

na pokładzie: P Mitch Wishnowsky, LS Taybor Pepper, PR McCloud

Wyjazd: K Gould

Brać: Ekskluzywny znawca, znawca budżetu, nowicjusz

49ers i Gould najwyraźniej nie zgadzają się co do rekompensaty – stąd informacja z początku tego miesiąca, że ​​Gould będzie grał „gdzie indziej” w tym sezonie. Powiedziawszy to, Gould nadal jest na rynku i tak długo, jak to robi, możliwe, że wróci. Jeśli na przykład podpisze kontrakt z Cowboys, 49ers mogliby pójść z tańszym weteranem, kimś takim jak Eddie Pinheiro, Matt Prater lub ktokolwiek, kto przegra z rywalizacją kicker Chargers między Cameronem Deckerem i Dustinem Hopkinsem. 49ers mogą również wybrać kickera. Jake Moody z Michigan jest najlepszym kandydatem, chociaż potencjalny problem z nim polega na tym, że Lions również kupują kickery i może ich zainteresować facet, który kopnął drogę w Ann Arbor.

(Górne zdjęcie Robbiego Goulda i Clelina Ferrella: Chris Unger / Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *