Szacunki kasowe Vikram Vedha, Dzień 2: Pokazuje 25% skoku w sobotę; Zbieranie. rupia. 13.50 crore: Bollywood Box Office

Film Hrithika Roshana i Saifa Ali Khana Vikram Vida rozpoczął się w piątek powoli w kasie. Po zebraniu Rs. 10,58 crore w dniu otwarcia, film odnotował zwyżkową huśtawkę drugiego dnia. Niektóre trendy i analiza próbek wskazują na skok w zakresie od 25% do 30% w sobotę, przy czym wstępne szacunki obniżają się w tym zakresie rupia. 13,25 do 13,75 crore. Całkowita Vikram Vedha trwa około dwóch dni. rupia. 24 crores i będzie skierowany na weekend Rs. 40 crorów.

Skok nastąpił w multipleksach, podczas gdy pasy masy były mniej więcej w tym samym zakresie, co pierwszego dnia. Multipleksy wzrosły o 35 proc., a centra grupowe, czyli pojedyncze ekrany, zmniejszyły się o ok. 5-7%, przynosząc wzrost do ok. 25%. Skok do metra to dobry znak na dłuższą metę, ale dla Vikrama Vedhy ważne jest, aby zwiększyć ten wzrost również w niedzielę.

Kolejny skok w niedzielę, po którym nastąpi zdrowy trend, który sprawi, że film będzie w stanie utrzymać niski poziom przez kilka następnych tygodni, aż do Diwali. Vikram Vedha z tym obszarem otwarcia powinien dążyć do stulecia na dłuższą metę, ponieważ to również postawiłoby ich w szanowanym segmencie biz, chociaż wynik finansowy we wszystkich aspektach byłby nadal niski.

Relacje Vikrama Viddy w krytykach i publiczności są raczej pozytywne, co daje nadzieję na przetrwanie na dłuższą metę. Otwarcie jest niskie, a drugi dzień również jest niski, jeśli będziemy postępować zgodnie ze standardami Hrithika Roshana, ale nie jest to jeszcze przegrane pole bitwy.

Więcej stron: Kolekcja Vikram Vida Box Office A Recenzja filmu Vikram Veda

Ładowanie…

READ  Horoskop dla Barana na kwiecień 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.