Szkoły Chicago: Burmistrz mówi, że uczniowie szkół publicznych powrócą do klasy w środę po tym, jak Stowarzyszenie Nauczycieli zawiesi pracę

Wcześniej istniał związek reprezentujący nauczycieli szkół publicznych Czy napisał to na Twitterze: „Izba Delegatów Związku Nauczycieli w Chicago głosowała dziś wieczorem za zawieszeniem zdalnej pracy związku, podczas gdy odbyło się głosowanie w rankingu i głosowaniu członków w sprawie proponowanej umowy”.

Lightfood twierdzi, że w ten weekend odbędzie się ankieta rankingowa z udziałem dziesiątek tysięcy nauczycieli.

Ponad 340 000 uczniów opuściło cztery dni zajęć, ponieważ nauczyciele głosowali za nauczaniem zdalnym, a okręg szkolny zareagował odwołaniem zajęć.

Lightfood i Chicago Public Schools, trzecia co do wielkości organizacja w kraju, powiedziały, że uczniowie z dystryktu powinni uczyć się w klasach. Podjęto kroki w celu poprawy bezpieczeństwa Kovit-19 W szkołach.

Ale związek chce, aby szkoły przestawiły się z bezpośredniego uczenia się na nauczanie wirtualne, jeśli nieobecność Covid-19 dotyczy ponad 25% personelu szkolnego; 30% uczniów szkół podstawowych; Lub 25% uczniów szkół średnich.

Burmistrz powiedział, że „niemożliwe” jest utrzymanie uczniów z dala od sal lekcyjnych – nie tylko trudności z nauką na odległość.

Lightfood powiedział, że wielu samotnych rodziców nie może iść do pracy, ponieważ muszą zostać w domu ze swoimi dziećmi. A wiele dzieci polega na szkolnych posiłkach w ciągu tygodnia.

W piątek w Chicago notowano średnio 5200 nowych spraw dziennie – wzrost o 16% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Govt-19 tracker miejskiego departamentu zdrowia. Wskaźnik pozytywnych wyników testu Govt-19 w mieście wynosił średnio 21,1% dziennie.

Co robią inne okręgi szkolne?

W całym kraju wiele okręgów szkolnych wciąż ma problemy z ponownym otwarciem po przerwie wakacyjnej.

W Atlancie i Cleveland szkoły powróciły do ​​nauki na żywo w poniedziałek po tygodniu nauki na odległość.

„Jesteśmy otwarci”: nowy burmistrz Nowego Jorku odrzuca żądania związków zawodowych nauczycieli dotyczące nauczania na odległość

Ale szkoły w hrabstwie Jefferson w stanie Kentucky i Nashua w stanie New Hampshire zostały zamknięte dla uczniów w poniedziałek z powodu niedoborów kadrowych.

Uczniowie Milwaukee muszą wrócić do sal lekcyjnych w poniedziałek, ale okręg szkolny zdecydował o przedłużeniu nauki na odległość o kolejny tydzień.

READ  Akcje amerykańskie spadły po tym, jak Putin poinformował o postępach w rozmowach na Ukrainie

W Baltimore ponad 50 szkół publicznych przeszło w poniedziałek na naukę wirtualną z powodu obaw personelu i wzrostu liczby przypadków Govt-19.

Szkoły publiczne w Chicago odwołują zajęcia czwarty dzień z rzędu

Szkoły publiczne w Baltimore City oświadczyły w pisemnym oświadczeniu: „Decyzje są podejmowane na podstawie posiadania wystarczającej liczby pracowników do prowadzenia szkoły lub możliwości przeprowadzenia testu Govt-19. Nie podjęto decyzji, kiedy uczniowie mogą wrócić do tych szkół sale lekcyjne.

W Filadelfii okręg szkolny poinformował, że w tym tygodniu 91 szkół nauczało na odległość po „wyzwaniach kadrowych związanych z rządem”.

Uczniowie z Los Angeles mają wrócić do klas we wtorek, a okręg szkolny jest w trakcie testowania globalnego testu Govt-19. Do tej pory zidentyfikowano 50 000 nowych przypadków Govt-19, a ci studenci i pracownicy powinni być w domu.

Jak rozpoczął się pat

W zeszły wtorek, ostatniego dnia uczniowie byli w salach lekcyjnych, szkoły publiczne w Chicago zarejestrowały 422 nowe przypadki Covid-19 wśród uczniów i 271 nowych przypadków wśród dorosłych – oba są najwyższymi akademickimi.

Tego wieczoru chicagowski Związek Nauczycieli zagłosował za rozpoczęciem nauczania. Związek powiedział, że odpowiednie testy Govt-19 i personel przyczyniający się do niebezpiecznego środowiska szkolnego.

„Słyszymy, że chcemy, aby nasi uczniowie przetestowali negatywność przed wejściem do budynku” – powiedziała nauczycielka Brianna Humphrey-Hall. „Dwutygodniowa przerwa (nauka osobiście) to niewiele.”

2019 Chicagowski strajk nauczycieli „Nieplanowane ofiary”

W odpowiedzi na głos związkowy za kształceniem na odległość okręg szkolny odwołał zajęcia – potwierdzając swoje stanowisko, że dzieci powinny uczyć się w klasie.

CTU zaproponowało wznowienie nauczania osobiście we wtorek, 18 stycznia, dopóki Departament Zdrowia Publicznego w Chicago lub stan Illinois nie stwierdzą, że warunki zdrowia publicznego nie są w tym czasie bezpieczne dla szkoły prywatnej.

W weekend liderzy związkowi Lightfoot i Martinez wydali wspólne oświadczenie, że „nie słuchali”.

„Szkoła jest wspaniałym, bezpiecznym miejscem dla dzieci. Uczniowie muszą wkrótce przyjść osobiście” – czytamy w oświadczeniu. „Tego właśnie chcą rodzice. To wspiera nauka. Nie będziemy się zniechęcać”.

READ  14 osób zginęło w katastrofie lotniczej w brazylijskim stanie Amazonas

To nie pierwszy raz, kiedy szkoła została odwołana z powodu rozłamu między związkiem nauczycieli a Lightfood.

W 2019 roku Lightfood objął urząd w tym samym roku, co więcej 25 000 pedagogów z Chicago rozpoczęło strajk Domaganie się większej liczby personelu pomocniczego, wyższych awansów i ograniczeń na poziomach klasowych.
ten 11-dniowy strajk dobiegł końca, a miasto zgodziło się na zwiększenie kadry szkolnej, W tym więcej pielęgniarek szkolnych i 209 stanowisk pracownika socjalnego – wystarczy jeden pracownik socjalny na szkołę.

Porozumienie obejmuje więcej środków na zmniejszenie liczby powiększonych sal K-12 oraz więcej środków na rekrutację i szkolenia.

Rodziny uwięzione w środku

W miarę utrzymywania się impasu między związkiem nauczycieli a przywódcami miast rodzice i uczniowie byli zdezorientowani.

Rodzica CPS, Michelle Egan, powiedziała, że ​​uczniowie i nauczyciele powinni wracać do klas.

Co myślisz o powrocie swoich dzieci do klasy?

„Podczas przerwy wakacyjnej widzieliśmy, jak nasi nauczyciele wyjeżdżają na wakacje i jeżdżą do rodzin. Zdecydowanie powinni to zrobić” – powiedział Egan w CNN w poniedziałek rano.

„Ale po trzech dniach wracamy do szkoły i mówimy, że nie czują się komfortowo w klasie… musimy iść dalej. Musimy przeżyć nasze życie z tą epidemią. Dlatego chcemy, aby nauczyciele weszli do środka. Z powrotem do pracy. „

Halle Quezada jest nauczycielką CPS i rodzicem.

„Jesteśmy na fali. Było dużo wakacji. Wielu nauczycieli, takich jak ja, było odizolowanych” – powiedział CNN Cusata w poniedziałek. „Musimy odpowiedzieć na ten skok”.

Matka CBS, Megan Hussey, powiedziała Spółka zależna CNN WBBM Zgadza się z burmistrzem i chce zabrać dzieci z powrotem do klasy. Powiedział jednak, że rodziny powinny dokonywać wyborów dotyczących uczenia się na odległość.

„Myślę, że musi istnieć opcja dla obu stron tego sporu” – powiedział. „Dla tych, którzy chcą iść osobiście, dla swojego dziecka, to najlepszy sposób, mogą to zrobić. A tym, którzy potrzebują pilota, musimy również dać im opcje”.

READ  Biden oczekuje, że amerykańskie inwestycje Intela poprawią jego chińskie plany

Przyczynili się do tego Raja Rasek z CNN, Steve Almasi, Elizabeth Stewart, David Shortell, Omar Jimenez, Keith Allen i Dakin Anton.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *