Taylor Swift i Travis Kelce jadą swoim Rolls Royce’em w drodze na imprezę sylwestrową po powrocie Chiefs z ukochaną gwiazdą popu Bengals w Arrowhead

Autor: Alex Raskin, redaktor sportowy Dailymail.com

03:47 01 stycznia 2024, aktualizacja 08:08 01 stycznia 2024

  • Kelsey i Swift przybywali oddzielnie w niedzielę rano
  • Uważa się, że oboje spędzą sylwestra w gronie przyjaciół i rodziny
  • Przeczytaj więcej: Fani Swift, Chiefs cieszą się, gdy Kansas City pokonuje Cincinnati 25-17Rok 2023 Travisa Kelce’a zakończył się zwycięstwem, a rok 2024 rozpocznie kolejnym: spędzeniem wartościowego czasu ze swoją dziewczyną, Taylor Swift.

Zespół All-Pro miał zaledwie trzy punkty, ale Kansas City Chiefs wrócili i pokonali przyjezdnych Cincinnati Bengals 25-17 i zdobyli ósmy z rzędu tytuł AFC West.

Następnie oboje zostali zabrani wózkiem golfowym na parking graczy, gdzie kamery DailyMail.com uchwyciły Kelseya uciekającego ze Swiftem jego Rolls Royce’em. Podczas gdy Swift miała na sobie kurtkę Chiefs z napisem „Tay Ta”, Kelsey miał na sobie wygodne dresy i dzianinową czapkę zakrywającą ogoloną głowę.

I jak na dżentelmena, Kelsey z pewnością otworzy drzwi swojej randce w sylwestra.

Uważa się, że w 2024 roku spotkają się z rodziną i przyjaciółmi podczas prywatnej ceremonii w rejonie Kansas City. Wcześniej wieczorem w luksusowym loży Swifta zauważono matkę Kelsey, Donnę.

Następnie parę przewieziono wózkiem golfowym z szoferem na parking dla graczy
Kelce i Swift przebywają w przestrzeni graczy obok przestrzeni asystenta trenera Chiefs Connora Embree
Travis Kelce otwierał tylne drzwi pasażera Taylor Swift, a następnie jechał ze strzelbą
Na parkingu stadionu Arrowhead można zobaczyć mierzącego 6 stóp i 5 stóp Kelce górującego nad Swiftem
Taylor Swift daje fanom zapowiedź niedzielnego meczu Chiefs-Bengals na stadionie Arrowhead
Swift nie tylko miała na sobie kurtkę Chiefs, ale także wyhaftowane jej przezwisko
Taylor Swift reaguje podczas niedzielnego meczu Chiefs-Bengals na stadionie Arrowhead w Kansas City

Pod koniec czwartej tercji kamery uchwyciły Swifta świętującego zbliżające się zwycięstwo z młodym fanem, kiedy Chris Jones z Kansas City Chiefs zwolnił rozgrywającego Bengals Jake’a Browninga podczas ostatniej jazdy w Cincinnati.

Kelce nie miał większego znaczenia dla Patricka Mahomes & Co., kończąc grę zaledwie trzema łapami na 16 jardów i czterema celami. Brakuje mu jeszcze zaledwie kilku metrów do ósmego z rzędu sezonu na 1000 jardów.

Jednak dla 10-6 Chiefs zwycięstwo było znaczące. Kansas City nie tylko zdobyło ósmy z rzędu tytuł AFC West, ale nastąpiło to po nędznej serii 3-8, która zagroziła całemu sezonowi. Naturalnie wielu sugerowało, że Swift był w jakiś sposób odpowiedzialny za odwrócenie uwagi Kelce i Chiefs od wykonywanego zadania, ale w niedzielę tak nie było, gdy Kansas City wróciło do gry i pokonało Bengals, którzy przegrali do 8:8.

READ  Usługi nadawcze Showtime i Paramount + mają się połączyć

Swift radośnie zareagowała na zwycięstwo jedną z młodych fanek, unosząc palec w górę i krzycząc na chłopca.

Rolls Royce Travisa Kelce’a wycofał się ze stadionu Arrowhead w Kansas City w niedzielę wieczorem
Rolls Royce Travisa Kelce’a wycofał się ze stadionu Arrowhead w Kansas City w niedzielę wieczorem

Jak zauważyło wielu fanów, Swift miała na sobie kurtkę Chiefs z wyhaftowanym napisem „Tay-Tay” przy kieszeni, co było nawiązaniem do pseudonimu, jaki Kelsey nadał 34-letniej piosenkarce. Swifties obraziła się tym w mediach społecznościowych, stwierdzając, że jest szczęśliwa, że ​​przyjął pseudonim jej fanów.

Gdy scena w Arrowhead stała się znajoma, fani przynosili znaki w nadziei, że zwrócą jej uwagę.

Jeden z dowcipnych zwolenników Chiefs nazwał tę romantyczną parę „TNT” i napisał: „Są dynamitem!”

Jedna z młodych uczestniczek napisała, że ​​była „tu tylko ze względu na Taylora”.

Harrison Butker zanotował najlepszy w karierze wynik 6 z 6 w rzutach z gry, a Kansas City utrzymało drużynę Bengals bezbramkową w ostatnich siedmiu posiadaniach.

Kelce (z prawej) wita kontuzjowanego Bengala, QB Joe Burrowa (z lewej) po niedzielnym zwycięstwie nad Cincinnati
Swift śmieje się, oglądając pierwszą połowę niedzielnego rewanżu za zeszłoroczny mecz o tytuł AFC
Kelce miał tylko trzy połowy w porównaniu z Cincinnati i w tym roku pozostaje o kilka jardów poniżej 1000

Patrick Mahomes podał 245 jardów i przyłożył do Kansas City (10-6), co zapewniło mu także co najmniej trzecie miejsce w drużynie i jedno miejsce w play-offach u siebie. Isiah Pacheco przebiegł 18 razy na 130 jardów, a Rashee Rice pięciokrotnie złapał piłkę na 127 jardów.

Bengals (8-8), walczący o życie w fazie play-off, prowadzili 10 punktami na początku, ale przegrywali 25-17, gdy Butker strzelił swojego ostatniego gola z gry – 46 jardów przy porywistym wietrze – na 2:59 przed końcem gra.

Mając ostatnią szansę, Jake Browning uderzył Tylera Boyda, zamieniając piłkę przy czwartej próbie i przedostając się na terytorium Kansas City, ale worki George'a Karlaftisa i Chrisa Jonesa dały Chiefs osiem punktów tego dnia i przekreśliły nadzieje Bengalsów powrotu. .

Browning zakończył podaniem na odległość 197 jardów i przyłożeniem. Joe Mixon przebiegł 65 jardów i otrzymał przyjęcie od TD.

Butker przeszedł z 54, 43, 27, 24, 48 i 46 jardów, co dało mu ostatnie 18 punktów w meczu.

Kelce jest zaledwie kilka metrów od zapisania się na ósmy z rzędu sezon na ponad 1000 jardów

Zespół Bengals i Chiefs są przyzwyczajeni do rozgrywania meczów o wysokie stawki, gdy robi się zimno, i spotykają się w każdym z dwóch ostatnich meczów meczu o mistrzostwo AFC. Zwykle towarzyszy temu mnóstwo bzdur, czy to ze strony wybranych urzędników, czy – w przypadku z zeszłego tygodnia – ze strony graczy takich jak Ja'Marr Chase z drużyny Bengals.

READ  Gabe Wendy zabawnie pojawia się w studiu Dancing With The Stars po filmie SPLIT Ericha Schwera

Wrogość zwykle rozciąga się również na boisko. W połowie drugiej kwarty Chase i narożnik Larios Snead wdali się w ostrą kłótnię, a wymiana zdań w całym zespole ostatecznie odrobiła faule osobiste.

Bengals wyszli na prowadzenie 10-7, gdy 8 i pół minuty jazdy zakończyło się golem z gry, a 6 i pół minuty jazdy zakończyło się złapaniem Mixona. Następnie Cincinnati odzyskało piłkę, gdy Trey Hendrickson minął prawego napastnika debiutanta Waniyę Morrisa, odbijając Mahomesa od tyłu, a Sam Hubbard był tam, aby odbić luźną piłkę.

Kelce miał tylko 3 przyjęcia na 16 jardów w porównaniu z Cincy, a jego najdłuższe przyjęcie wyniosło 10 jardów

Podaj zakłócenia do Sneeda w strefie końcowej, aby ustawić bieg niszczyciela Browninga na 1 jard.

Pierwszy gol Butkera z gry sprawił, że Chiefs prowadzili 17-10, a oni mieli szansę objąć prowadzenie, gdy Mahomes zobaczył otwartą bramkę Marqueza Valdesa-Scantlinga po kolejnym posiadaniu. Jednak kolejne upuszczone podanie – 40. w NFL wykonane przez Kansas City w tym sezonie – zmusiło Chiefs do zadowolienia się golem z gry i do przerwy prowadzili 17-13.

Gdy obrona Chiefs wzmocniła się w drugiej połowie, ich ofensywa zaczęła dawać oznaki życia.

Na stadionie Kansas City 6 wypchnęli Bengals na czwarte i pierwsze miejsce, a następnie przejechali 82 jardy i zdobyli trzeciego gola z gry Butkera. Po tym, jak Bengals zostali zmuszeni do uderzenia łódką, Mahomes uderzył Rashiego Rice'a, który zdobył przyłożenie z 67 jardów, aby ustawić punt Butkera i zapewnić Chiefs prowadzenie na dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *