Taylor Swift kibicuje Travisowi Kelce’owi na meczu Kansas City ChiefsCNN

Być może jest to historia miłosna dla zawodnika NFL Travisa Kelce’a i Taylor Swift, Kelce został zauważony w apartamencie rodzinnym podczas niedzielnego meczu pomiędzy Kansas City Chiefs a Chicago Bears.

Piosenkarka kibicowała dyrektorom Transmisja Fox Sports, ubrany w czerwono-białą kurtkę drużyny. Przez cały mecz na stadionie Arrowhead w Kansas City matka zawodnika, Donna, siedziała obok Gellsa, rozmawiając i śmiejąc się.

Wsparcie Swift pojawia się po tygodniach spekulacji – ze strony różnych nadawców NFL i większości Swifties – że ona i Kelce się spotykają. Chociaż żadne publicznie potwierdzone Żadnych romantycznych powiązań, stwierdziła Kells w wywiadzie ESPN W zeszłym tygodniu zauważył, że Swift i on „flirtują”.

Jasona Hanny/Getty Images

Taylor Swift była w niedzielę na meczu Kansas City Chiefs na stadionie GEHA Field na stadionie Arrowhead.

„To jak stara gra zwana telefonem, w której wszyscy szepczą każdemu do ucha” – powiedział – „i nikt nie wie, co się dzieje”.

Spekulacje rozpoczęły się na początku tego miesiąca, kiedy Gells powiedział w swoim podcaście: „Nowe szczyty z Jasonem i Travisem Kelce” Podczas jednego z koncertów trasy koncertowej „Eras” Swift próbował wsunąć jej numer telefonu przez bransoletkę przyjaźni, którą zrobiła dla Swift.

Niestety, powiedział mu Brat Jason Był „rozczarowany”, gdy dowiedział się, że nie mówi przed występami ani po nich, ponieważ „musi zachować głos na 44 piosenki, które śpiewa”.

„Więc nie mogłam wręczyć jej jednej z bransoletek, które dla niej uszyłam, i poczułam się trochę zraniona” – dodała.

Wygląda jednak na to, że Kelce podjął jeszcze jedną próbę.

Podczas czwartkowej rozmowy z ESPN Kelce powiedziała: „Rzuciłam piłkę w jej kort i powiedziałam jej: «Widziałam, jak bujasz się na scenie w Arrowhead. Powinnaś przyjść zobaczyć, jak bujam na scenie w Arrowhead i zobaczyć, co jest trochę bardziej oświetlone .’

READ  Rangersi pokonali Astros 2:0 w pierwszym meczu rozgrywanego wyłącznie w Teksasie ALCS

„Zobaczymy, co wydarzy się w przyszłości” – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *