Team Flav wygrywa wyścig szczeniąt 2022

Team Fluff wygrał 18. niedzielne mistrzostwa Puppy Bowl z niewielką przewagą przeciwko Team Ruff, 69-66 po prawie trzygodzinnej przerwie.

[Previous story, published at 01:02 p.m. ET]

Niezależnie od tego, czy nienawidzisz piłki nożnej, kochasz psy, czy kombinację obu, Puppy Bowl XVIII jest tutaj, aby pomóc Ci w niedzielę Super Bowl.
Zabawa zaczyna się o godzinie 11:00 czasu wschodniego od „From Puppy Bowl with Love”, w którym powracają wspaniałe chwile z przeszłości Bowls.

Pokaz przedmeczowy Puppy Bowl XVIII rozpoczyna się o godzinie 13:00 ET, prowadząc do wielkiego wydarzenia Team Ruff v Team Fluff o godzinie 14:00 ET. Grę można oglądać na Animal Planet, a także streamować na Discovery+.

Pongo, głuchy Dalmatyńczyk, zdobyłby pięć minut sławy w Puppy Bowl.

Wezwanie do adopcji po raz kolejny będzie zawierało historie o schroniskach i ratownikach czyniących dobro oraz o wielu szczeniętach do adopcji.

Gośćmi specjalnymi będą Elmo z Ulicy Sezamkowej, jego pies Tango oraz Pierwsza Dama Jill Biden i nowy szczeniak pierwszej rodziny, Lider.
Szczeniak Bull rywal Faye.

Oprócz emocji na boisku, podczas meczu zostanie wyróżnionych dziewięć psów specjalnej troski, w tym Benny, Labradoodle na wózku inwalidzkim; Moby, buldog francuski z rozszczepem podniebienia i gąbczasty, to głuchy chihuahua/jamnik.

Więcej informacji o wyróżnionych organizacjach i szczeniętach będzie dostępnych na Strona internetowa Animal Planet.
READ  Naoya Inoue kontra Nonito Donaire 2: przewidywanie walki, dolna karta, czas rozpoczęcia, szanse, podgląd, wybór eksperta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *