Teledysk ma ukłon w stronę ARMY & Coldplay – Billboard

GenDługo oczekiwany singiel „The Astronaut” wreszcie się pojawił.

The BTS Niesamowita gwiazda ujawniona, prawie pięć minut ZłógMuzyka pop Śledź w piątek (28 października), na całym świecie oprócz intymności Muzyka wideo.

Podczas gdy BTS wcześniej ujawniło, że „astronauta” został napisany przez Jin i zła graCała piosenka ujawnia rockowe brzmienie o wysokości tonu, z którego brytyjski zespół znany jest jako idealne podłoże dla spokojnego, zrelaksowanego wokalu Jane.

Podczas gdy poprzednie single Jina, takie jak „Wake Up” i „asymilacja” Udowodniono, że wnosi surowe emocje do swoich muzycznych wierszy, „Astronauta” jest w stanie uchwycić to samo emocjonalne podejście do bardziej optymistycznej i dynamicznej poprockowej piosenki. Jeśli wsłuchasz się uważnie, usłyszysz Chris Martin Wydaje się, że w niektórych notatkach zgadza się z Jane.

badać

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

„Astronauta” piosenka wideo Pozwala Jinowi opowiedzieć się po stronie swojego aktora i opowiedzieć ciepłą historię o kosmicie nawigującym na Ziemię, odnajdywaniu chwil podziwu i radości podczas podróży, a ostatecznie decyzji o nazwaniu tej planety swoim domem. Jin wygląda fajnie i fajnie przez całą oprawę wizualną, która obejmuje specjalne grawerowanie jego asystentów Coldplay i urocze okrzyki ARMY, jeśli przyjrzy się uważnie.

Październik to najlepszy miesiąc dla muzyki Jane. Trzy indywidualne ścieżki gwiazdy Po raz pierwszy trafił do serwisów streamingowych na całym świecie 21 październikaa po wydaniu „astronauty” 28 października da Pierwsze wykonanie utworu poza Coldplay Niecałe 24 godziny później koncert zespołu w Buenos Aires w Argentynie.

Fani mogą oglądać koncert na stadionie River Plate w filmowym doświadczeniu z ponad 3500 kinami w ponad 70 krajach, pokazując „kinowe” pokazy.

READ  Travis Scott prowadzi pierwszy koncert na Arenie od czasu Astroworld w Londynie

Przed wydaniem tego singla, wszystkich siedmiu członków BTS współpracowało z Coldplay przy singlu „My Universe”. muzyka balowa album. Debiut utworu na topie gorąco 100stając się pierwszym Hot 100 No. 1 przez dwie grupy każda drużyna sportowa bije piosenkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *