Teraz możesz wykopać najlepszą alternatywę bezprzewodowego ładowania AirPower w swoim biurze

Zens rozszerza swoją doskonałą alternatywę dla nieudanej ładowarki Apple AirPower, Bezprzewodowa ładowarka Libertyz nowym modelem: kompaktową ładowarką Liberty, która, jak sama nazwa wskazuje, została zaprojektowana do bezpośredniego zintegrowania z samym biurkiem, aby uzyskać bardziej opływowy wygląd.

Oryginalna ładowarka Zens Liberty została wydana w 2020 roku i wprowadziła innowacyjną 16-cewkową konstrukcję, która pozwoliła po prostu umieścić telefon lub urządzenie zgodne z Qi w dowolnym miejscu na podkładce do ładowania bezprzewodowego, zamiast konieczności dokładnego wyrównywania cewek ładujących lub polegania na MagSafe system magnetyczny w stylu.

Zdjęcie: Zenz

Ale oryginalny model był raczej nudny na szczycie z biurka, a nowa kompaktowa ładowarka Liberty została zaprojektowana do bezpośredniego zintegrowania z szafką nocną lub biurkiem, aby uzyskać bardziej płynną konstrukcję. Dodaje również dodatkowy port ładowania USB-C o mocy 30 W, który umożliwia bezpośrednie podłączenie telefonu lub tabletu w celu szybszego ładowania.

Zens Built-in jest prawdopodobnie bardziej nastawiony na firmy, które kupują hurtowo i integrują się z maszynami biurowymi, a nie indywidualnymi klientami, którzy kupują i odłączają się od swoich szafek nocnych, aby mieć nieco ładniejszą konfigurację wysyłki, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić jeden i wypróbować go we własnym zakresie (w każdym razie oprócz narzędzi stolarskich i doświadczenia).

Największym problemem nowego kompaktowego modelu – poza umiejętnościami stolarskimi potrzebnymi do faktycznej integracji go z biurem – jest to, że żadna z ładowarek dotychczas wystarczająco silny. Zamiast bezprzewodowego ładowania dwóch urządzeń o mocy do 15 W każde, jak oryginalna ładowarka Liberty, kompaktowy model wyróżnia się mocą 10 W każde (prawdopodobnie ze względu na fakt, że ładowarka musi dzielić moc z dodatkowym portem USB-C). I chociaż wbudowana ładowarka USB-C jest ambitnie pokazana jako ładowanie laptopa na zdjęciu promocyjnym Zens, 30 watów to za mało dla większości nowoczesnych laptopów USB-C.

Jest to szczególnie prawdziwe, biorąc pod uwagę cenę: wbudowany model Zens zaczyna się od 249,99 EUR (około 284 USD) za zwykły biały model, podczas gdy ciekawszy model szklany kosztuje 279,99 EUR (około 318 USD). To znaczny wzrost ceny w porównaniu z oryginalnym modelem stacjonarnym, który kosztuje 169 USD w USA za wersję standardową i 199 USD za model szklany.

Jednak nawet z tymi zastrzeżeniami nowy kompaktowy Zens Liberty jest atrakcyjnie wyglądającą ewolucją oryginalnego projektu. I chociaż prawdopodobnie nie będę rozbierał mojego stolika nocnego Ikea w najbliższym czasie, aby spróbować dodać do niego zintegrowaną ładowarkę bezprzewodową, z pewnością rozumiem apel.

Kompaktowa ładowarka bezprzewodowa Zens Liberty będzie dostępna w marcu.

READ  Square Enix sprzedaje Tomb Raider, studia Deus Ex i Thief

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *