The Bills kończą sezon Patriotów, zajmując drugie miejsce

Obrazy Getty’ego

The Bills zakończyli emocjonalnie wyczerpujący tydzień zwycięstwem.

Nehem Heinz Dwukrotnie oddał kickoff za przyłożenia, a Josh Allen rzucił trzy podania przed świętującą publicznością gospodarzy Dewastacja Hamlinauzdrawiania ze swoim zespołem. Zwycięstwo 35-23 oznacza, że ​​Bills będą gościć Dolphins w przyszłym tygodniu jako rozstawione z numerem 2 w play-offach i będą w stanie rozegrać kolejny mecz u siebie w rundzie Divisional.

Jeśli wygrają te mecze, a Chiefs również awansują do gry o tytuł konferencji, mecz zostanie rozegrany na neutralnym miejscu określonym przez komisarza NFL Rogera Goodella.

Po ceremonii przedmeczowej, w której uhonorowano ratowników i personel medyczny Billsów za ich ratującą życie pracę na Hamlin w zeszły poniedziałek wieczorem, Haynes zachwycił publiczność zwrotem pierwszego kickoffu z 96 jardów. Jednak Patriots byli w stanie odpowiedzieć, przechodząc do przerwy przy remisie 14.

Patriots prowadzili 17-14 w trzeciej kwarcie, ale Haynes wykonał kolejny rzut karny na 101 jardów, zdobywając kolejny wynik. Jest 11. zawodnikiem w historii, który dwukrotnie odbił kickoff w tym samym meczu.

a Johna Browna Złapanie przyziemienia zwiększyło prowadzenie Buffalo, ale Patriots przegrywali 28-23 Devante ParkeraDrugie przyłożenie w meczu. Unikanie Hinesa sprawiło, że późniejszy kickoff wyszedł poza boisko, a Allen zdobył ostatnie punkty na szachownicy wspaniałym podaniem z 49 jardów przez pole do Stephena Diggsa w strefie końcowej.

Allen był 19 z 31 na 251 jardów i rzucił przechwyt. Devin Singletary Stracił również fumble, a te fumble pomogły utrzymać grę na wyrównanym poziomie. Maca Jonesa Skończyło się na trzech przechwytach – dwa przy próbie powrotu po przyłożeniach Diggsa – ale ofensywa Patriotów miała jeden z najlepszych dni w frustrującym sezonie.

Awarie drużyn specjalnych okazały się jednak zbyt kosztowne i Patriots odpadli z play-off po raz drugi w ciągu ostatnich trzech lat.

READ  Harmonogram piłkarski Big Ten 2024: 10 przemyśleń na temat problemów związanych z podróżą, weekendu z rywalizacją i nie tylko