Thermacell wprowadza na rynek pierwszy inteligentny system odstraszający komary

Zostało już tylko kilka tygodni zimy, więc czas, aby wiele osób zaczęło planować Dzięki temu mogą w pełni wykorzystać cieplejsze miesiące. Niestety oznacza to, że irytujące owady, takie jak komary, są w drodze powrotnej. Aby odeprzeć te nieznośne szkodniki, Thermacell wypuścił inteligentny system odstraszający komary o nazwie Liv.

Liv łączy wiele jednostek odstraszających owady z inteligentnym centrum. System można włączać i wyłączać za pomocą koncentratora, Amazon Alexa lub Asystenta Google. Aplikacja mobilna Liv+ zapewnia również kontrolę środków owadobójczych. Możesz je włączać i wyłączać z dowolnego miejsca, ustawiać timery i konfigurować powiadomienia push. Dzięki funkcji w wersji beta będziesz mógł monitorować poziomy wkładów dla każdego urządzenia.

Thermacell, który jest również zasilany bateryjnie , mówi, że system nie jest zaprojektowany do pracy przez całą dobę. Wkłady muszą wytrzymać sezon — około ośmiu godzin tygodniowo przez 12 tygodni — zanim wymagane będzie ponowne napełnienie. Środek odstraszający owady zawiera 5,5 procent metoflutryny jako składnika aktywnego, a jednostki podgrzewają wkłady, aby wyemitować niewielką ilość mgiełki. Thermacell twierdzi, że mgła jest bezwonna i zapewnia ochronę w promieniu 20 stóp przed komarami.

THERMACIL

Liv wymaga instalacji przewodowej, chociaż Thermacell może łączyć klientów, którzy nie są zainteresowani majsterkowaniem, z profesjonalistami, którzy mogą je dla nich zainstalować. Firma twierdzi, że środki odstraszające owady są odporne na warunki atmosferyczne, więc nie trzeba co roku demontować i ponownie montować systemu.

Thermacell od jakiegoś czasu nęka system i to . Liv zaczyna się od 699 dolarów za pakiet trzech ekstruderów (które według firmy będą obejmować do 945 stóp kwadratowych), plus oś, kable, standardowe uchwyty i kołki naziemne. Thermacell twierdzi, że cztery opakowania o wartości 799 USD pokryją 1260 stóp kwadratowych, a pięć opakowań za 899 USD na 1575 stóp kwadratowych.System może dostarczyć do pięciu pestycydów – dodanie jednego dodatkowego kosztuje 150 USD. tymczasem kosztuje 120 USD za zestaw sześciu.

READ  Google udostępnia graficzne znaki wodne wygenerowane przez sztuczną inteligencję

Nie jest to system tani, zwłaszcza dla tych, którzy dużo czasu spędzają na tarasie lub balkonie. Jeśli jednak powiedzie się zgodnie z obietnicą, Lew będzie odstraszał komary, nie polegając na innych, bardziej śmierdzących środkach odstraszających.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *