Thompson: Nadszedł czas, aby Junior Warriors pokazali, że są gotowi

Po utracie mistrzostwa w 2019 roku Warriors postanowili odbudować się na przyszłość. Po czterech latach planowania, po pięciu pierwszych rundach i 11 draftach, po rozdaniu 10 deblów i sześciu 10-dniowych kontraktów, po zatrudnieniu pięciu trenerów zajmujących się rozwojem zawodników, najlepszą rzeczą, jaką Warriors mogli pokazać za swoje wysiłki w piątek 6. Mecz przeciwko Sacramento Kings był .Musa Modi. Napastnik drugiego roku, który w tym sezonie prawie nie grał.

Drugi klejnot, który znaleźli, Gary Payton II, ma zaledwie 11 minut.

Jordan Paul, błyszcząca gwiazda ich pokazu rozwojowego, miał jeden ze swoich najgorszych występów na dużej scenie. Jonathan Cuminga nie mógł nawet wejść do sądu. James Wiseman, były trener franczyzy, jest z Pistons. Nawet Anthony Lamb, dwukierunkowy gracz, który dostał regularny kontrakt za swoją zdolność do przyczyniania się do wygranej teraz, nie mógł im nic dać. W domu, gdzie ci gracze powinni czuć się najbardziej komfortowo i skłonni do wniesienia wkładu.

To oskarżenie ewolucji Wojowników jest poważne. Trener Kings Mike Brown, były asystent Warriors, został oskarżony.

Ponieważ w międzyczasie Sacramento kazało Keeganowi Murrayowi, debiutantowi, który wcześniej wyglądał na zdezorientowanego, zagrać 45 minut. Terrence Davis, który nie został wybrany w tym samym roku, w którym Paul zajął 28. miejsce, zszedł z ławki, aby wywrzeć wpływ. Nawet Kevin Huerter, który miał swoje problemy ze strzelaniem w serii, nie był daleko w tyle w Game 6. A chłopaki z Sacramento zrobili to na drodze. przed wymiarem sprawiedliwości.

Brązowi siedzący weterani stali się młodymi i młodymi, odważnymi wojownikami, aby dorównać energii królów. Być może wojownicy nie mogli tego dobrze wiedzieć. Brownowie polegali na swoich starszych, beznogich towarzyszach z niewielkim wsparciem. On miał rację. Przynajmniej w przypadku meczu i najważniejszego meczu sezonu, pełna młodzieży lista Warriors nie była w stanie wyprodukować.

Niepokojący był widok ówczesnych ambasadorów „Małego” zaskoczony tak małą partią przeciwko nim. Ale Steve Kerr wydaje się nie mieć konfrontacji, po części z powodu jego widocznego braku zaufania do opcji Warriors, by dorównać energii i młodości Kings.

Niedziela 7 to oświadczenie końcowe, ostatnia szansa na czteroletnie wybielenie z inwestowania w przyszłość. Plan dla dwóch osi czasu został już usunięty. Teraz Warriors błagają o jakiś młody talent, jakiś owoc z czterech lat planowania.

Kto to będzie? Wiemy już, że to ciężkie minuty dla Stephena Curry’ego, Klaya Thompsona, Draymonda Greena i Andrew Wigginsa. Kevon Looney to śluz, choć prawdopodobnie nie będzie go widać przez kilka minut. Pytanie co zrobić z resztą. Scenariusz, który może się zdarzyć, gdy wszyscy weterani. Donte DiVincenzo i Payton II grający ze wspomnianą piątką mogą praktycznie wykonać zadanie. Ale oczywiste jest, że potrzebowaliby przynajmniej jednego młodego gracza.

Inteligentne pieniądze są w Poole. Jest wyraźnie utalentowany i silny, kiedy dobrze sobie radzi. Bez wątpienia wielka gra zmieniłaby zakres serii. Ale wciąż ma te same problemy, które teraz muszą zostać naprawione: zły dobór uderzeń, niekontrolowana gra i frustracja sędziów. Ma 17 punktów na 6-na-23 w ostatnich dwóch meczach. Ma tylko jedną stratę w ciągu ostatnich 49 minut gry, ale niektóre z jego nierozważnych strzałów są jak straty.

Prawdopodobnie rozpocznie się zielony. I musi. To może być jego ostatni mecz dla Warriors. Zdecydowanie potrzebują jego intensywności, aby dotrzymać momentu, jeśli ich sezon ma trwać. Ale nawet jeśli zejdzie z ławki, Warriors potrzebują Paula. Zasługuje na świetny występ. Musi jakoś zadzwonić do zawodnika z ostatniego postseason.

Warriors mają bilans 7-2, gdy Poole rozpoczyna play-offy, ponieważ nie tylko dodaje miejsca, ale potrafi to dobrze wykorzystać. Jest jedynym innym wojownikiem, który może zejść z klifów, zmusić królów do straży w kosmosie i wrócić do D’Aarona Foxa i Malika Monka. Paul może zmusić Monka do pracy nad obroną, co nie jest jego mocną stroną.

Ale jeśli Paul nie gra dobrze, Kerr nie może zatrzymać go na korcie. Jego grze brakuje prostoty, która opłaca się po sezonie — nie wie, w które miejsca uderzyć, które strzały wykonać i jakie sztuczki pomogą ci ruszyć do przodu. Ma grę o wysokim kontraście, która pali wojowników, gdy nie podpala przeciwników.

READ  Antonio Brown zwalnia Toma Brady'ego i Bruce'a Ariane w mediach społecznościowych

I tu pojawia się Peyton II. Nie jest całkiem młody, ale jest częścią procesu rozwojowego Warriors i musi grać dłużej niż 11 minut. Jego gra odpowiada tempu, jakie osiągnęli Kings w tej serii. Wciąż zmaga się ze swoją energią po ataku zatrucia pokarmowego. Ale wyglądał wystarczająco elegancko. Mógł nawet zacząć zmieniać główny skład.

Moody przeszedł przez to w tym roku i wyszedł z drugiej skrajności, wyglądając na bardziej opanowanego. Wydaje się, że jest do tego stworzony zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Kerr może również odkurzyć Kumingę i dopasować energię. Wydaj mu ścisłe instrukcje, aby zaatakował krawędź. Jego brak minut jest jednym z powodów, dla których nie był przygotowany, kiedy grał w tej serii. Murray – który jest po prostu bardziej dojrzałym i wyrafinowanym graczem niż Kuminga – jest zaledwie pięć minut za Kumingą w łącznej liczbie minut play-off. To jego pierwsza i piąta seria dla serii Kuminga. Tak, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Ale teraz czy nie. Jeśli Kuminga nie może pomóc teraz, to kiedy? Jeśli ostatnie dwa miesiące, w których grał dobrze, są cokolwiek warte, niech się teraz odpłaci.

Warriors będą potrzebować Poole’a, Moody’ego, Paytona II, a może nawet Kumingi, ponieważ są szanse, że gra 7 zakończy się w czwartej kwarcie. Sezon Warriors, dynastia, rozpocznie się za ostatnie 12 minut. Tak wyszło z pierwszych trzech meczów w Sacramento. A jeśli Warriors nie uciekną teraz z boiska, czeka ich kolejny mocny finisz.

Zaczęło się od istoty bohaterstwa, a ostatecznie od nich. Krok 1 planu Warriors, aby uratować sezon, jest prosty i stary: zabierz Curry’ego. Zwycięstwo w Grze 7 oznacza, że ​​Królowie nie mogą wylosować Curry. A Curry karci królów za umieszczenie podejrzanych obrońców na Ziemi. W trzech porażkach w tej serii oddał łącznie 62 strzały, nie więcej niż 21. W trzech zwycięstwach oddał 72 strzały. Uderzył 25 w piątym meczu wygranym na wyjeździe w Sacramento.

Głębiej

Porażka Giant Warriors, cisza w szatni i teraz mecz 7

Esencja The Warriors praktycznie błagała o kilka sprawdzonych talentów wokół siebie, o niektórych weteranów, na których mogli liczyć w takich chwilach. DiVincenzo nie był tak produktywny, jak się wydaje po imponującym sezonie zasadniczym. JaMychal Green nie wywęszy poważnej akcji. Lamb, który zjadał zbyt wiele minut od młodych graczy grając dwukierunkowo, również nie miał pewności siebie Kerra. Więc ci mali faceci muszą uderzyć teraz, albo stare głowy muszą znaleźć siłę, by odeprzeć głodną rosnącą potęgę na Zachodzie.

READ  Opinia: Przestańcie wykorzystywać zatrzymanie akcji serca Hamlina w agendzie antyszczepionkowej

Nawet jeśli Warriors to osiągnęli, nadal boli ich to w drugiej rundzie. Lakers, z większą głębią i większymi ciałami, aby obciążyć Warriors, odpoczywają w domu. Następna runda rozpoczyna się we wtorek – który będzie trzecim z rzędu meczem Warriors w ciągu zaledwie jednego dnia odpoczynku – i stawia ich przewagę na własnym boisku w bezpośrednim zagrożeniu. Przetrwanie Kings nie byłoby ucieczką od ceny nie uzyskania więcej od ich młodego talentu.

Odpowiedzialność należy do każdego poziomu organizacji.

Obwiniaj Kerra za wstrzymywanie minut i zwrotów, przez co są tak niezdecydowani i niedoświadczeni w tych chwilach.

Obwiniaj front office za wybranie niewłaściwych graczy, zwłaszcza tych, którzy po prostu nie pasują do Kerra (lub Curry’ego, jeśli o to chodzi).

Obwiniaj weteranów za to, że nie są lepsi w reżyserowaniu.

Obwiniaj właściciela za priorytetowe traktowanie przyszłości, a nie kłanianie się obecnemu okienku mistrzostw.

Obwiniaj graczy, którzy weszli do tej wyjątkowej przestrzeni i nie stanęli na wysokości zadania na najwyższym poziomie.

Bez względu na winę, za każdym razem, gdy zostanie ona w pełni rozłożona, pozycja wojowników pozostaje taka sama. Muszą wyruszyć w drogę, aby uratować swój sezon i wciąż nie mają pojęcia, komu mogą zaufać poza All-Stars i Looney. Droga do drugiego z rzędu mistrzostwa i piątego w tej epoce była przed nimi wybrukowana. Sprowadzi się do tego, że ktoś z czterech lat ewolucji odpowie na dzwonek. Albo udowodnij raz na zawsze, że nie mogą.

(Zdjęcie: Jordan Paul: Carrie Edmondson/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *