Tom Brady i Bucs znajdują sposób na pokonanie Świętych na zwycięskim niszczycielu czołgów w ostatnich sekundach

The Buccaneers z Tampa Bay Atak nie jest w stanie grać dobrze przez 60 minut. Jeśli tak się stanie, stanie się to w tym momencie sezonu.

Ale wszystko, czego potrzebowali Buccaneers w poniedziałek wieczorem, aby odnieść wielką wygraną w NFC South, to dobra gra przez około pięć minut. A największy rozgrywający w historii NFL był tam, aby upewnić się, że tak się stanie.

Tampa Bay, który stracił 13 punktów pod koniec czwartej kwarty i wydawał się nie mieć szans na strzał przyziemienia, strzelił gola na trzy minuty przed końcem. Wtedy obrona wymusiła szybkie kopnięcie i oddała jej piłkę Toma Brady’ego, który prowadził zwycięską kampanię. Brady może nie jest tym samym zawodnikiem, którym był dwie dekady temu, ale nadal udaje mu się przeżyć kilka magicznych chwil. Brady uderzył biegnącego z powrotem Rashada White’a, wykonując 6-jardowe przyłożenie na trzy sekundy przed końcem, a dodatkowy punkt dał Tampa Bay dramatyczne zwycięstwo 17-16. Piraci poprawili się do 6-6 i są w stanie wygrać zły podział.

ESPN powiedział w swojej audycji, że Piraci nie wygrali, kiedy stracili 8 lub więcej punktów w czwartym kwartale od 2012 roku. Naprawdę nie mieli żadnego zwycięstwa w poniedziałkowy wieczór. Ale kiedy Brady musiał zagrać kilka sztuk w trudnym momencie, pojawiał się, tak jak robił to wiele razy wcześniej.

Przed poniedziałkową nocą Brady miał bilans 0-37 w sezonie zasadniczym i 1-43 w play-offach, kiedy tracił 13 lub więcej punktów w czwartej kwarcie. Według statystyk i informacji ESPN. Jedyną wygraną w obliczu tego rodzaju deficytu przed powrotem ze Świętymi było Super Bowl LI vs Sokoły z Atlanty.

Bucs z trudem wyprowadza piłkę

Mecz zaczął się dobrze dla piratów. Mieli 16-play, 72-jardowy drive i chociaż zakończyło się golem z gry, był to pozytywny początek.

READ  Wynik Mistrzostw Świata: Phillies pokonują Astros w grze 3, gdy Bryce Harper i Kyle Schwarber prowadzą zaporę ucieczki z domu

Wtedy Tampa Bay przestał strzelać. Przez resztę połowy mieli trzy piłki, przechwyt i klęczenie, aby zakończyć pierwszą połowę.

New Orleans nie było dużo lepsze w ataku, ale Saints trafili 30 jardów przyziemienia do Wzgórze Tesum. W końcówce pierwszej połowy strzelili gola z gry i po pierwszej połowie prowadzili 10:3. Ofensywnie gra nie była rewelacyjna, ale obrona utrzymała Świętych w grze.

Święci nie zrobili wiele dobrego w tym sezonie, ale trener Dennis Allen był świetny przeciwko Tampa Bay podczas ery Brady’ego. W zeszłym sezonie Saints pokonali Piratów 9:0. Odkąd dołączył do Buccaneers, Brady ma tylko 1-4 przeciwko Saints w zbliżającym się sezonie zasadniczym (chociaż Bucs wygrali baraż z Nowym Orleanem w drodze po tytuł Super Bowl).

Przez około 55 minut wyglądało na to, że Allen znów ma numer Brady’ego, a Saints, którzy wchodzili do gry z wynikiem 4-8, wrócą do wyścigu NFC South z dużą wygraną. Ale Brady jakoś znalazł sposób.

Tom Brady i Tampa Bay Buccaneers odnieśli wielkie zwycięstwo nad Świętymi. (Zdjęcie: Mike Carlson/Getty Images)

Pudełko, Tom Brady, niezła wygrana

Wydawało się, że Buccaneers nie mają wielkich nadziei po tym, jak Saints objęli prowadzenie 16:3 w czwartej kwarcie. Atak nie był w stanie utrzymać prowadzenia, a obrona wyglądała na wyczerpaną i nie była w stanie zejść z boiska w drugiej połowie. Święci mieli dwa tory maratońskie. Obie akcje zakończyły się rzutami z gry, ale to nie było tak, że Tampa Bay szybko zdobywała punkty. lub w ogóle.

W czwartej kwarcie, na około siedem minut przed końcem, Buccaneers zmierzyli się z czwartą i dziesiątą lokatą na własnym terytorium. Brady próbował naciskać na trenerów, aby to zrobili. Tampa Bay na chwilę opuściła ofensywę na korcie, po czym wysłała zespołowi punt. Pojechanie tam miało sens, ale trener Buccaneers, Todd Bowles, zaryzykował i polegał na swojej obronie.

READ  Greg Norman został zdyskwalifikowany z British Open

W końcu piraci ożyli w ataku. Strzelili gola na trzy minuty przed końcem meczu. ingerencja w podanie wchodzi w długie podanie do Mike’a Evansa Ustaw 1-jardowe podanie przyłożenia do ciasnego końca Kida Ottona. Piraci mieli trzy punkty, aby wymusić następny punt, z szybkim wsadem z zabezpieczenia Keanu Neila Świetne pukanie Andy’ego Daltona Niekompletne podanie z ręki Hilla. To dało Brady’emu szansę na wyjście z meczu, który był niesamowicie brzydki dla Tampa Bay w ciągu trzech i pół kwartału.

Brady ożył podczas dwuminutowego ćwiczenia. Scotty Miller złapał kickoff na 20-jardowej linii Świętych. Julio Jones Zmusił cyrk do utrzymania linii 5 jardów na około 30 sekund przed końcem. Chrisa Goodwina Złapał coś, co mogło być przyłożeniem, ale puścił wślizg Donovana Smitha Został wezwany do rzutu karnego, co postawiło Buccaneers w trudnej sytuacji. Nie miało znaczenia. Brady rzucił kolejne podanie przyłożenia.

Buccaneers nie radzą sobie w tym sezonie zbyt dobrze. Ale prawdopodobnie zagrają w play-offach. A Brady pokazał, że wciąż może tworzyć wspomnienia. Ma 45 lat i wciąż wzbogaca swoją spuściznę.