Tom Brady ukarał grzywną ponad 11 000 $ za wyrzucenie Grady’ego Jarretta z Falcons: raport

Tom Brady Podobno otrzymał grzywnę za wykopanie defensywnego gracza linii Atlanta Falcons, Grady’ego Jarretta, podczas kontrowersyjnego worka, który zakończył się wezwaniem przechodnia.

ESPN poinformowało w piątek, że Brady otrzymał grzywnę w wysokości 11 139 USD za kopnięcie.

The Bukanie z Tampa Bay Reakcja rozgrywającego na zwolnienie Jarretta była stosunkowo niezauważona przez rzut karny dla Jarretta, który wydłużył prowadzenie zespołu i zasadniczo zakończył wszelkie szanse na ponowne wygranie meczu przez Sokoły.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Rozgrywający Tampa Bay Buccaneers Tom Brady, 12 lat, omawia rozmowę z sędzią bocznym Jonah Monroe, 120, podczas drugiej połowy przeciwko Atlanta Falcons na Raymond James Stadium w Tampie na Florydzie, 9 października 2022 r.
(Matt Pendleton-USA Today Sports)

Sztuka zdobyła media społecznościowe, ale nabrała rozgłosu dopiero w dalszej części tygodnia. Trener Buccaneers Todd Bowles powiedział, że nie widział kopnięcia i unikał pytań na jego temat.

Brady został zapytany o swoją obecność w mediach z dziennikarzami w czwartek.

Nikt nie chce żadnych nieodebranych połączeń. Nie chcesz nieodebranych zakłócających połączeń, nie chcesz nieodebranych zawieszonych połączeń, nie chcesz nieodebranych nielegalnych połączeń kontaktowych. Nie chcą, aby do nich dzwoniono. Ja nie Wiesz, staramy się wyeliminować każdy chybiony rzut karny? Każdy uderzający chce, aby każde uderzenie było perfekcyjnie oddane. Nie wiem, jak to zrobić – powiedział Brady.

Następnie dał rządzącym załogom korzyść z wątpliwości.

Rozgrywający Tom Brady, nr 12, schodzi z boiska po meczu z Atlanta Falcons na stadionie Raymond James w Tampie na Florydzie, 9 października 2022 r.

Rozgrywający Tom Brady, nr 12, schodzi z boiska po meczu z Atlanta Falcons na stadionie Raymond James w Tampie na Florydzie, 9 października 2022 r.
(Matt Pendleton-USA Today Sports)

„Myślę, że istnieją surowe zasady, są trudne wezwania, trudno to wdrożyć, jest to trudne dla graczy, jest to trudne dla wszystkich. Myślę, że gra się zmieniła – wspomniałem o tym wcześniej w tym roku. Jest wiele rzeczy które postrzegasz jako potencjalnie bardzo trudne do zarządzania. Może im być trudno grać w defensywie. Nie znam wszystkich odpowiedzi na wszystkie te pytania [things]. Nie sądzę, aby sędziowie byli robotami. Nie sądzę, że próbują to pomylić. Nie sądzę, że zawsze zrobią to dobrze. Współczuję mężczyźnie, kiedy są wzywani do czegoś, co prawdopodobnie nie powinno tak być.

READ  McDavid zdobywa 50. miejsce, ale Oilers przegrywają z najlepszą drużyną w lidze

„Czasami musisz to wyrzucić. Przegrałem Super Bowls, ponieważ myślałem, że nie zdążyli zadzwonić. Więc nie wiem, mówisz: „Dobrze, dostaniesz trochę. Nie dostaniesz niektóre.'” Miałeś nadzieję, że nie przyjdą, ale się pojawiają. To jest sport. To, że wszyscy chcą o tym mówić jak o czymś nowym – zawsze tak było. Robisz, co możesz zrobić. Starasz się trzymać to w swoich rękach w najlepszy możliwy sposób, a jeśli dzieje się coś niefortunnego, to jest niefortunne, tak naprawdę jest. Nie sądzę, żeby ktokolwiek próbował kogoś z tego planować, to po prostu sposób uprawiania sportu. Tęsknię za rzutami, recenzenci tęsknią za telefonami, ale staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, a kiedy nie idą po twojej myśli, skarżysz się sędziom tak jak ja.

Tom Brady, nr 12, rozgrywający treningów Tampa Bay Buccaneers przed meczem z Atlanta Falcons na stadionie Raymond James w Tampa na Florydzie, 9 października 2022 r.

Tom Brady, nr 12, rozgrywający treningów Tampa Bay Buccaneers przed meczem z Atlanta Falcons na stadionie Raymond James w Tampa na Florydzie, 9 października 2022 r.
(Kim Clement – ​​USA Today Sports)

KLIKNIJ TUTAJ, APLIKACJA FOX NEWS

Brady i piraci udają się do Pittsburgh na mecz przeciwko Steelerom w niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *