Tom Brady wraca z emerytury do Tampa Bay Buccaneers w przyszłym sezonie

„W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdałem sobie sprawę, że moje miejsce jest nadal na boisku, a nie na trybunach”. Brady napisał na Twitterze. „Ten czas nadejdzie. Ale to nie teraz. Kocham moich kolegów z drużyny i kocham moją wspierającą rodzinę. Dzięki nim wszystko jest możliwe. Wrócę na mój 23 sezon w Tampie. Niedokończony biznes LFG.”

Ogłoszenie pojawia się dzień po tym, jak Brady był widziany jako odwiedzający członków rodziny Glazerów, będącej własnością piratów, podczas meczu Manchester United.

W lutym Brady ogłosił odejście z NFL. Brady właśnie zakończył swój dwudziesty drugi sezon w lidze – i drugi z Buccaneers.

Dyrektor generalny Buccaneers, Jason Licht, powiedział: „Cieszymy się, że Tom zdecydował się wrócić w tym sezonie. Powiedzieliśmy, że pozostawimy mu wszystkie opcje, jeśli ponownie rozważy przejście na emeryturę, a dzisiejsze ogłoszenie jest czymś, na co przygotowywaliśmy się w ostatnich dniach. ” w obecnej sytuacji. „Tom jest najlepszym rozgrywającym w historii i nadal gra na elitarnym poziomie. Po podjęciu tej decyzji będziemy kontynuować nasze plany poza sezonem, aby przeładować ten skład na kolejną rundę mistrzostw” – dodał Licht.

Trener Bruce Arians powiedział, że Brady „uwielbia grać w piłkę nożną tak samo, jak wszyscy, z którymi miałem do czynienia”.

„Wciąż gra na poziomie mistrzowskim i był tak produktywny, jak wszyscy inni w lidze w zeszłym sezonie” – powiedział Aryan w oświadczeniu. „Jesteśmy podekscytowani, że zdecydował się kontynuować grę i pracować nad zdobyciem kolejnego mistrzostwa”.

Brady zdobył siedem tytułów Super Bowl — sześć z New England Patriots i jeden z Tampa Bay Buccaneers — i jest wszechczasowym liderem NFL pod względem podań (84 520), podań przy przyziemieniu (624), ukończeń (7 263) i sezonu Regularne (243), zwycięstwa w play-off (35) i MVP Super Bowl (pięć). W swojej karierze zagrał i wygrał więcej meczów w sezonie regularnym niż jakikolwiek inny pomocnik.

READ  Leclerc zdobywa biegun GP Włoch

Wybrany przez Patriots jako 199. w klasyfikacji generalnej w szóstej rundzie NFL Draft 2000, Brady grał 20 sezonów w Foxborough, zanim opuścił Nową Anglię jako wolny agent po sezonie 2020 i podpisał kontrakt z Bucs, gdzie poprowadził drużynę do zwycięstwa w Super Bowl w swoim pierwszym sezonie tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *