Travis Kelsey przywraca festiwal muzyczny Kelsey Jam

Los Angeles (AFP) – Travisa Kelseya Jest zajęty: po trzecim zwycięstwie w Super Bowl ma… Nominacja Webby’ego Za jego wysiłki w zakresie podcastów i trafianie na pierwsze strony gazet w związku z jego nowym związkiem z Taylora Swiftagwiazda Tight będzie nadal żyła swoim najlepszym życiem podczas corocznego festiwalu muzycznego w przyszłym miesiącu.

Kelsey ogłosiła we wtorek headlinerów drugiego dorocznego Kelsey Jam Festival. Wydarzenie odbędzie się 18 maja i będzie transmitowane na żywo z Azzurra Amphitheatre w Bonner Springs w stanie Kansas, miejskiej części Kansas City.

Wydarzenie uświetnią występy m.in Lil Wayne’a, 2 łańcuchy I Dyplom.

„Lubię, gdy jest świeży i nowy, i sprawiam, że ludzie wracają po więcej” – powiedział Kelsey, którego festiwal przyciągnął w zeszłym roku 20 000 uczestników. Powiedział, że jego wydarzenie będzie w dalszym ciągu uczcić sukces Chiefs, którzy zdobyli trzecie mistrzostwo w czterech wyjazdach po pokonaniu San Francisco 49ers w Super Bowl 58 W lutym.

Oprócz triumfów Kelce'a na boisku, rozkwitł także poza boiskiem. On i jego brat Jason Kelce, który niedawno przeszedł na emeryturę w lidze NFL, zdobyli we wtorek nominację do nagrody Webby za swój cieszący się dużym zainteresowaniem podcast „New Heights”. Wiele razy gościło na pierwszych stronach gazet za sprawą jego związku ze Swiftem, 14-krotnym zdobywcą nagrody Grammy, który niedawno ustanowił rekord tej nagrody pod względem największej liczby albumów zdobytych w tym roku.

Nie oczekuje się, że Swift pojawi się na koncercie Kelce Jam, ponieważ tego samego dnia ma wystąpić w Sztokholmie w Szwecji. Ale chociaż może jej tam nie być, Kelsey – który pokazał się z dobrej strony scenicznej – powiedział, że może poprosić Swifta o radę.

„Jedyną rzeczą, której mogę się od niej nauczyć, a która przekłada się na to, jak występuję, jest to, jak łatwo można się z nią utożsamić na scenie” – powiedziała Kelsey, która w zeszłym roku była gospodarzem Saturday Night Live. „Jest bardzo zrelaksowana. Zabiera ze sobą wszystkich do sali. Sprawia, że ​​jest to kameralne miejsce, mimo że na każdym przedstawieniu bierze udział 70 000 widzów. Robi to ogromne wrażenie”.

READ  Kevin Hart na wózku inwalidzkim po zerwaniu mięśnia Gracz NFL Stephen Ridley: „Najgłupszy człowiek na świecie”

Kelsey powiedział, że bezpieczeństwo było dla niego najwyższym priorytetem podczas wchodzenia na posterunek Kelsey Jam Chiefs gromadzą się podczas strzelania podczas Super Bowl Doprowadziło to do śmierci kobiety i obrażeń prawie dwudziestu osób.

„Nasze serca i ręce pozostają otwarte na rodziny, wszystkich uczestników i wszystko, co wydarzyło się podczas programu” – powiedziała Kelsey, która podobno przekazała 100 000 dolarów rodzinom dwójki dzieci zastrzelonych podczas programu. Szybki dar Tę samą kwotę wypłacono rodzinie kobiety, która zginęła w strzelaninie.

Producenci wydarzenia, firma Medium Rare, oświadczyli, że środki bezpieczeństwa zostaną rozszerzone poprzez zatrudnienie „dedykowanego zespołu ds. bezpieczeństwa i ryzyka wydarzeń na żywo”, który pracował na prestiżowych festiwalach, takich jak US Open, Coachella i Lollapalooza.

„To wciąż drażliwy temat, biorąc pod uwagę jego powagę” – powiedział Kelsey. „Zdecydowanie poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa w Kelsey Jam. Będąc tam na pewno będziesz czuć się bezpiecznie.”

Ogólnie rzecz biorąc, Kelce powiedział, że chce przynieść szczęście miastu, które będzie świętować jego i jego zespół. Ma nadzieję zostać jego kolegą z drużyny i trzykrotnym MVP Super Bowl Patricka Mahomesa Tym razem możesz dołączyć do świętowania.

Myślę, że będzie nadal rósł – dodał. Mam nadzieję, że nadal będziemy wygrywać Super Bowl, więc będziemy mieli co świętować”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *