Trener strażaków Vegas Golden Knights, Peter Debor, po raz pierwszy opuścił play-offy

Złoci rycerze Vegas zwolnili trenera Petera Debore po tym, jak po raz pierwszy w swojej krótkiej historii nie rozegrali play-offów.

„Chcielibyśmy podziękować Pete’owi Debore za jego zaangażowanie w zespół Vegas Golden Knights w ciągu ostatnich trzech sezonów”, powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Golden Knights Kelly McCremon. „Odkąd dołączył do organizacji, Pete i jego personel przeprowadzili nas przez niektóre z wyjątkowych i trudnych okoliczności, jakich doświadczyliśmy od momentu wejścia naszej franczyzy do NHL. Po długich dyskusjach w ciągu ostatnich dwóch tygodni wierzymy, że nowy trener wprowadzi nas w najlepsza pozycja do odniesienia sukcesu w przyszłym sezonie”.

DeBoer był drugim trenerem powołanym przez Vegas w sezonie 2019-20, po tym jak trener Gerard Gallant siedział za ławką w pierwszych dwóch sezonach zespołu w NHL. DeBoer miał rekord 98-50-12 w swoich trzech sezonach w Vegas, prowadząc Golden Knights do finału konferencji w 2020 r. i przedostatniej rundy play-off w 2021 r., ale nie dotarł do finału Pucharu Stanleya w obu sezonach.

W tym sezonie Złoci Rycerze zmagali się z kontuzjami i wyzwaniami związanymi z pensjami, aby osiągnąć rekord 43-31-8 (94 punkty), tracąc do playoff o cztery punkty. Mieli przedłużenie pod koniec sezonu, w którym Rycerze wygrali raz w sześciu kluczowych meczach, w tym przegranej w rzutach karnych w Dallas Stars, która była de facto playoffem.

Vegas dotarł do finału Pucharu Stanleya w swoim pierwszym sezonie w NHL, przegrywając z Washington Capitals w 2018 roku. Właściciel Bill Foley agresywnie dodaje talenty weteranów od tamtej pory, mając nadzieję na wygranie tego nieuchwytnego mistrzostwa. Rycerze mają jedną z najlepiej opłacanych drużyn w NHL, z jeszcze większym pułapem inflacji, gdy dokonali ogromnej wymiany na gwiazdę Buffalo Sabres. Jacka Eichela w sezonie.

Foley niedawno powiedział w „Las Vegas Journal-Review”, że zespół „stracił trochę charakteru” w ciągu ostatnich kilku lat z powodu zmian w składzie, wymuszonych przez limit wynagrodzeń.

READ  Lider mistrzostw PGA 2022: Relacja na żywo, wyniki golfa dzisiaj w rundzie 4 w Southern Hills

„Naszym celem jest powrót do tożsamości niepoddawania się, nie poddawania się i bycia zespołem” – powiedział. „Myślę, że wraz ze wszystkimi wprowadzonymi zmianami i intrygami odeszliśmy nieco od tej tożsamości. dziać się.” Powiedziałbym, że teraz będziemy zespołem, ponieważ jesteśmy gotowi, strzelać, strzelać, a nie gotowi, strzelać, strzelać. Będziemy ostrożni. To dla mnie ogromny priorytet, a ja będę w to zaangażowany.”

Vegas zwolniło swojego trenera w czasie, gdy wielu znanych trenerów szukało nowej pracy. W zeszłym tygodniu New York Islanders zwolnili Barry’ego Trotza, trenera, który pokonał Knights w finale Pucharu Stanleya. Jeśli trafi do Las Vegas, wygląda to na wzór: DeBoer został podpisany po tym, jak jego drużyna pokonała San Jose Sharks of Vegas w play-offach Konferencji Zachodniej.

Inni trenerzy, którzy chcą dostać się na koncerty, to Claude Julien, który wygrał Puchar Stanleya z Boston Bruins. Paul Morris (775) i Alain Vinault (772), którzy w karierze zajmują odpowiednio siódme i ósme miejsce; Mike Babcock, który ostatnio trenował Toronto Maple Leafs w sezonie 2019-20 i spotkał się z oskarżeniami o psychiczne znęcanie się nad graczami; i Joel Quinville, który opuścił Florida Panthers w niełasce po zaledwie siedmiu meczach w tym sezonie, po tym, jak szczegółowo opisał swoją rolę w niewłaściwym postępowaniu w sprawie zarzutów, że zawodnik został napastowany seksualnie przez asystenta trenera Chicago Blackhawks w 2010 roku.

Quinville musiał poprosić komisarza NHL Gary’ego Bettmana o pozwolenie na powrót do ligi i nie zrobił tego aż do zeszłego tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.