Trwają prace nad aplikacją Apple TV na telefony z systemem Android

Na razie abonenci Apple TV posiadający telefony z Androidem muszą oglądać w przeglądarce internetowej. Może się to ostatecznie zmienić w miarę prac nad aplikacją Apple TV.

według BloombergaApple nazywa aplikację na Androida, której „miliony będą używać do oglądania i odkrywania telewizji i sportu”. Tak wynika z ogłoszenia o pracę, choć nie jest jasne, czy prace już trwają.

Usługa Apple TV jest obecnie dostępna wyłącznie na platformie Android TV. Wprowadzona na rynek w 2020 r. i powszechna dostępność w 2021 r. Obecnie najlepszym rozwiązaniem mobilnym jest aplikacja Progressive Web dostępna na stronie tv.apple.com. To PWA jest dość proste w porównaniu do dowolnej aplikacji do przesyłania strumieniowego.

Brak aplikacji mobilnej jest szczególnie widoczny podczas oglądania wydarzeń sportowych na żywo. Decyzja Apple o ostatecznym stworzeniu aplikacji mobilnej ostatecznie pomoże ulepszyć oferowane usługi.

W sumie Apple oferuje obecnie w sklepie Google Play sześć aplikacji na telefony i tablety. Tam Muzyka Apple I klasyczny Oddział, podczas gdy Shazama Technicznie rzecz biorąc, jest on przechowywany na oddzielnym koncie programisty. Obydwa otrzymują częste aktualizacje i oferują świetne aplikacje, a Apple niewątpliwie potrafi tworzyć aplikacje na Androida. Wtedy tam Bije Aplikacja towarzysząca również Przejdź na iOS I Wykrywanie śledzeniachociaż jest to zbędne ze względu na nieznane alerty śledzenia, które Usługi Google Play obsługują na poziomie systemu.

Dobra aplikacja na Apple TV zapewni pobieranie plików w trybie offline podczas podróży, powiadomienia typu „obraz w obrazie” i powiadomienia o nowych treściach. Byłoby wspaniale, gdyby Apple wyświetlał wszelkie zakupy dokonane w iTunes Media w przeszłości.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Fundusze hedgingowe są „martwe jak gwoździe do drzwi” dla bogatych, twierdzi Tiger21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *