Trzy znaki zodiaku z przybliżonym horoskopem w środę 24 sierpnia 2022 r.

Dzisiejsze nieporozumienia i zniecierpliwienie przynosi nam w szczególności jedno główne przejście: Uran z tyłu. Brzmi to nawet jak omen, ale nie jest tak negatywny, jak nam się wydaje.

W rzeczywistości retrogradacja Urana może przynieść wiele dobrego, ale jej wpływ przychodzi „później” i tak wygląda rozwój fabuły dzisiaj. Możemy spodziewać się wyzwań w miejscu pracy i kilku Argumenty o charakterze biznesowym wydostać się z tego.

Będziemy uczyć się lekcji i czerpać mądrość z naszych dzisiejszych doświadczeń, ale wszystkie one zaczynają się od jednego małego wołania o bunt.

Związane z: Jak Słońce w Pannie wpływa na relacje i znaki każdego znaku zodiaku począwszy od 22 sierpnia 2022 r.?

Powiedzmy na przykład, że jest coś, czego nie możemy zaakceptować; To nie działa dla nas, albo nie wierzymy w to, itp. Wstaniemy i powiemy stanowcze nie tylko po to, by zostać zakwestionowanym przez innych, którzy będą nietolerancyjni wobec naszych opinii lub postaw.

Związane z: Przeczytaj każdą cotygodniową kartę tarota dla każdego znaku zodiaku od 22 do 28 sierpnia 2022 r.

Oni chcą tego po swojemu, my chcemy tego po swojemu, tylko gdy Uran jest w retrogradacji, przekonamy się, że żadna impreza nie postawi na swoim i wszystko, co robimy dzisiaj, zostanie odłożone do odwołania. Takie jak to. To tak, jakbyśmy się buntowali, więc nie możemy nigdzie iść.

Chodzi o to, że ten dzień może być „dobry”, gdybyśmy nie mieli sekstyla Marsa (aby uczynić rzeczy wrogimi) i Plutona przeciwstawiającego się Księżycowi (aby To sprawia, że ​​jesteśmy przygnębieni prawie o wszystko). Z tego powodu dobry Uran jest odrzucany pasywne przejście wsteczneTo sprawia, że ​​wszystko, co robimy dzisiaj, wydaje się bezcelowe i bezsensowne.

READ  „Niebezpieczne”, gwiazda Beverly Hills 90210 Dennis Dawes nie żyje w wieku 64 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.