Trzy znaki zodiaku z przybliżonymi horoskopami tygodniowymi na 22-28 stycznia 2023 r.

Trzy znaki zodiaku będą miały przybliżony tygodniowy horoskop na 22-28 stycznia 2023 r.

Trudno dokładnie powiedzieć, co sprawia, że ​​ten tydzień jest pełen wyzwań, ponieważ każdy dzień przynosi wyzwania i nagrody; Jednak ten tydzień wydaje się być dla niektórych tragedią, a to z pewnością może mieć na nas wpływ.

Powiązany: Trzy znaki zodiaku z ich niesamowitymi tygodniowymi horoskopami na 22-28 stycznia 2023 r.

Ten tydzień przynosi stratę i / lub porażkę dla niektórych znaków zodiaku. Może to być związane z pracą, ale może też oznaczać Koniec związku lub dobra przyjaźń. Nie spodziewamy się, że to się stanie iz tego powodu nie jesteśmy przygotowani na radzenie sobie z emocjonalnymi skutkami ubocznymi, które się z tym wiążą.

Ten tydzień przynosi nam całkiem sporo „wrogich” tranzytów, które zrobią wszystko, żeby nam to utrudnić. Zastanawiamy się, jak zrobić plik Planeta Uran Dzieje się to na samym początku tygodnia i chociaż nie jest to do końca „złe”, może całkowicie zakłócić nawet najlepiej ułożone plany.

Dla tych z nas, którzy mieli ciężkie tygodnie, możemy wywnioskować, że to, co zaczęło się ciężko, było bezpośrednim Uranem. Wkrótce doświadczymy niepokojącej natury kwadratowego księżyca na Marsie, który budzi w nas rodzaj wrogości, o której istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Komunikacja została nakręcona w tym tygodniu i tak nie jest Retrogradacja Merkurego… Ale nasze tranzyty Merkurego, takie jak Węzeł Północny w trygonie do Merkurego wraz z Księżycem w trygonie do Merkurego, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zaangażować się w nasze osobiste sprawy, co niekoniecznie jest dobrą rzeczą.

Powiązany: Najszczęśliwszy dzień w Chińskim Nowym Roku Księżycowym 2023 według chińskiego znaku zodiaku

Przygotuj się na bezsensowne kłótnie w tym tygodniu i możliwość zakończenia przyjaźni z jakiegoś głupiego powodu, którego żadne z was nie rozumie. Duma kończy przyjaźń i rzadko ustępuje.

READ  John Grisham i inni czołowi autorzy amerykańscy pozywają OpenAI w związku z prawami autorskimi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *