Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami 31 sierpnia 2022 r.

Jedną z rzeczy, która może sprawić, że dzisiaj poczujemy się wrażliwi lub nadmiernie wrażliwi, jest fakt, że kiedy mamy ten tranzyt pośród nas – Skorpion Księżycowy kwadrat Plutona, mówimy o wykorzystaniu naszej podejrzliwej natury i pochodzeniu z małą paranoją.

Co ciekawe, dzisiaj, 31 sierpnia, zależy od nas, co w zasadzie oznacza, że ​​możemy działać zgodnie z tymi mrocznymi myślami i zrujnować nasz dzień, albo po prostu przepłynąć przez nie, wiedząc, że przeminą tak, jak zawsze .

Związane z: 4 znaki zodiaku wypadają z miłości i kończą związki we wrześniu 2022 r.

Więc dzisiaj nie jest tak ciężko, ale możemy tam pojechać, jeśli będziemy naciskać zbyt mocno, jeśli wiesz, co mam na myśli. Powiedz na przykład, że nagle zdajesz sobie sprawę, że ktoś jest blisko Ciebie był nieszczery Możesz zrobić jedną z dwóch rzeczy.

Możesz skonfrontować się z nimi i dojść do sedna tego wszystkiego w ciągu kilku minut lub możesz pogrążyć się w paranoicznych myślach i oszaleć na punkcie czegoś, o czym nie masz wiedzy. Innymi słowy, nie musisz czynić tego dnia tak złym, jak to tylko możliwe. Możesz uniknąć większości dzisiejszych irytacji, po prostu „przechodząc do sedna”.

Związane z: Horoskopy tygodniowe dla każdego znaku zodiaku od 29 sierpnia do 4 września 2022 r.

Musimy wiedzieć, że dzisiaj również musimy dać sobie przerwę. Kwadratowy Scorpio Moon Pluton jest dość szorstkim krzyżem i może naprawdę wyrządzić szkody, jeśli nie będziemy się pilnować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.