Trzy znaki zodiaku z surowymi horoskopami na 31 stycznia 2023 r

31 stycznia 2023 r. ma miejsce interesujące zestawienie. Pracujemy z kosmicznym wpływem Słońca w trygonie do Księżyca i zwykle jest to całkiem niezły tranzyt, ale to wydarzenie ma wadę, a dla trzech znaków zodiaku z przybliżonymi horoskopami, możesz zobaczyć, że istnieje coś takiego jak wiele dobrych rzeczy.

Dziwaczną małą rzeczą w Sun Trine Moon jest to, że wszystko zmyśla.Idealne i nudneMożemy być „zadowoleni” z dnia, ale nie będziemy zachwyceni; po prostu będziemy.

I w ten sposób Słońce w trygonie do Księżyca może zamienić dobre doświadczenie w takie, którego brakuje. Wiadomo, że ten tranzyt przywraca równowagę. Opiera się na rutynie i niestety może również działać jako czynnik nudny.

Powiązany: Trzy znaki zodiaku z wielkimi horoskopami na luty 2023 r

Nie zawsze „czujemy” to, co powinniśmy czuć podczas tego przejścia; Przytępia nasze zmysły i sprawia, że ​​dostosowujemy się do sytuacji. Chociaż dopasowanie może wyglądać dobrze, dzisiaj sprawia, że ​​jest niewygodne; Słońce w trygonie do Księżyca wywołuje niecierpliwość i ma tendencję do tłumienia kreatywności i spontaniczności.

Wykonanie dzisiejszych zadań może wymagać dużo pracy. Dzisiejsze komunikowanie się może wymagać dużo pracy. możemy bardzo się bać Od sprawiania wrażenia tak silnej woli lub oryginalności, że schodzimy na drugi plan do przeciętności.

Innymi słowy, to, co sprawia, że ​​ten dzień jest trudny, polega na tym, że 31 stycznia 2023 roku zdecydujemy się być mniej niż jesteśmy. Zamykamy się, godząc się na mniej, niż na to zasługujemy. Musimy pracować nad naszą wartością, aby dopasować się do publiczności. tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *