Tydzień Miast krzyczy, aż przestaje płakać

Nawet podczas mojego modelu Licencjat Sezon, tydzień w rodzinnym mieście jest tak intensywny, jak to tylko możliwe. Spotykasz sceptycznych członków rodziny, zaczynają budzić się wielkie uczucia i ogólnie rzecz biorąc, właśnie wtedy nadzieje wszystkich, którzy wcześniej powstrzymywali się od jakichkolwiek oczekiwań, nagle sięgają aż do krokwi. Nasz pierwszy czołowy zawodnik, Jerry Turner, jak dotąd rozegrał dobry mecz w ABC Złoty kawaler. Ale w tym tygodniu w końcu zrobił podstawy Licencjat Mógł popełnić ogromny błąd, jakim było przyznanie się, że kocha nie jedną, nie dwie, ale trzy kobiety.

Jednak prawdziwym błędem było powiedzenie tej dwójce twarzą w twarz – stare faux pas, które Ben Higgins i wielu innych kawalerów po nim zna aż za dobrze.

W tym tygodniu Jerry zawęża nas do trzech kobiet: Teresy, uroczej profesjonalistki z branży usług finansowych, urodzonej w New Jersey, oraz tancerki i trenerki fitness Leslie (z którą kiedyś się spotykał) książę), jeździec konny z Waszyngtonu, miłośnik motocykli i ogólnie wyznawca „zabawy”. Kiedy się o tym dowiadujemy, szaleje za całą trójką – i słusznie. Ale kiedy nadchodzi czas pożegnania, zostawia po nas bałagan, zalewając się łzami i (stosunkowo) jęcząc: „Czuję, że zaraz wymiotuję”.

I kto może go winić?! Te randki w rodzinnym mieście były niesamowite.

Jerry zaczął podróżować do Shrewsbury w stanie New Jersey, aby spotkać się z siostrami, córką, zięciem i wnukami Teresy. Zwykle zadaniem kawalera jest zdobycie rodziców, którzy chronią jego damę, ale teraz, gdy jesteśmy kilkadziesiąt lat starsi, chodzi przede wszystkim o oczarowanie dzieci. Wnukom Teresy najwyraźniej podobało się pokazywanie Jerry’emu najlepszego wrażenia na temat „kaczej twarzy”, którą lubi robić na selfie ich babcia, podczas gdy on przyznał producentom, że się w niej zakochał. Warto jednak zaznaczyć, że nie powiedział Teresie twarzą w twarz i jako jedyna nie otrzymała tego potwierdzenia.

READ  Nowa kolekcja Balmain została skradziona podczas kradzieży samochodu dostawczego w Paryżu – mówi prezes marki

Następnie Geri udała się po całym kraju do Benton w stanie Waszyngton, aby spotkać się z ukochanym koniem Faith, którym, jak twierdzi, czasami jeździ do sklepu spożywczego. Miasto Benton jest wiejskiJednak otoczenie Jerry’ego, emerytowanego właściciela restauracji z Indiany, natychmiast przyciąga jego uwagę. Być może potknął się, gdy rodzina Teresy zapytała go, jak sobie radzą z odległością między domami, ale kiedy omówił to samo z Faith, wydawał się bardziej pewny siebie. Tymczasem Faith pozostawała bez opieki z Jerrym w sposób, który zdawał się robić wrażenie na całej jej rodzinie; Podczas odcinka wyjaśniła też, że dorastała bez rodziny, więc zazwyczaj nie pozwala sobie łatwo upaść.

Być może właśnie tę energię zarejestrowała siostra Faith, gdy powiedziała do Jerry’ego: „Widzę, że kochasz Faith i chcesz, żeby była nią”.

Przeklnij to, bardzo?! Ale właściwie wygląda na to, że Jerry taki jest bardzo W tym z Faith, która również po raz pierwszy pojawiła się pierwszego wieczoru. Jakby komentarz jej siostry nie wystarczył, żeby mnie zabić na miejscu, Jerry musiał się odwrócić i wymamrotać do Faith: „Możesz powiedzieć to na głos?” – W tym momencie wymienili „kocham cię” i pocałowali się. Gdzie znowu były te tkanki?

Jerry Turner podczas Tygodnia Miasta rodzinnego.

ABC

Ale ups, poczekaj chwilę — tydzień Jerry’ego pełen zabawy, rodziny i niespotykanej intymności emocjonalnej jeszcze się nie skończył!

Na koniec przyjechała Leslie z Minneapolis i przedstawiła Jerry’ego swoim dzieciom i wnukom. Ale co najważniejsze, Gerry poznał brata Lesley, Stuarta, który opiekował się nią po śmierci ojca, gdy miała 16 lat.

Jak każdy inny zaniepokojony członek rodziny, który kiedykolwiek został uhonorowany Złoty kawaler Albo Stuart chciał się po prostu upewnić, że Leslie nie zostanie zdeptana. Co zaskakujące, jest także jedyną osobą, którą Jerry poprosił o błogosławieństwo dla potencjalnej propozycji. W końcu Leslie przyznała Jerry’emu, że nie jest już w nim „zakochana”, ale raczej jest w nim całkowicie zakochana, podobnie jak on.

READ  Na lotnisku w Minnesocie skonfiskowano pudełko zawierające odchody żyrafy

…Co prowadzi nas do bardziej hałaśliwej ceremonii róż Złoty kawalerJego krótka historia. Zgodnie z oczekiwaniami, Jerry wyjawił, że „zakochał się w trzech kobietach”, ale ostatecznie mógł się oświadczyć tylko jednej z nich. Oznacza to, że jeden powinien wyjechać w tym tygodniu, ale okaże się, kto pojedzie. Leslie dostała pierwszą różę tego wieczoru, ale Jerry pozostawił Teresę i Faith w otchłani, podczas gdy ze łzami w oczach włożył ostatnią różę z powrotem do jej szuflady, przepraszając się za płacz na podwórku.

„Patrzę na dwie kobiety, które mogłyby zostać moimi partnerkami do końca życia” – mówi Jerry. „Odesłanie kogoś do domu jest bolesne. Trochę umieram w środku”. (Jeśli uzna, że ​​to bolesne, poczekaj do przyszłego tygodnia!)

W przyszłym tygodniu w końcu dowiemy się, kogo Jerry odesłał do domu, i ponownie spotkamy się ze wszystkimi innymi kobietami, które opuściły rezydencję w „Kobiety mówią wszystko”. Biorąc pod uwagę informację, jak Jerry ze łzami w oczach przeprasza za spowodowanie „tyle bólu” osobie, którą w tym tygodniu odesłał do domu, nie ma lepszego momentu niż obecny, aby złożyć duże zamówienie na chusteczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *