Tyler Perry mówi, że unika rozmów o wyścigu ze swoim 7-letnim synem

Tyler Perry ujawnił, że nie jest jeszcze zainteresowany „rozmową wyścigową” ze swoim siedmioletnim synem Amanem.

Reżyser dokonał uderzającej rewelacji w rozmowie z AARPgdzie otworzył się na temat ojcostwa.

Próbując chronić syna przed surowymi realiami świata, Perry powiedział, że opóźnia „rozmowę” z synem, którym dzieli się z modelką Gelilą Bekele, tak długo, jak to możliwe.

„Nie rozmawiałem z Amanem, ponieważ ma dopiero 7 lat i chcę wytrzymać tak długo, jak to możliwe” – powiedział Perry organizacji non-profit.

„Nie chcę mu mówić, że są ludzie, którzy będą go oceniać ze względu na kolor jego skóry, ponieważ teraz jest w szkole z każdą rasą i wszystkimi tymi dziećmi w ich najczystszej postaci. Kiedy opisuje swoich przyjaciół, jest nigdy nie definiował ich na rasie”.

„Tak więc chwila, w której straci tę niewinność, będzie dla mnie bardzo smutnym dniem”.

Perry powiedział, że chce chronić syna przed surowymi realiami świata.
AP

Ale Perry dał jasno do zrozumienia, że ​​wie, że rozmowa będzie miała miejsce lada dzień.

„Wiem, że to nadchodzi”, powiedział, „ponieważ już zadaje kilka naprawdę trudnych pytań”. „Chcę, żeby to było, bardziej niż cokolwiek innego, to ktoś, kto widzi niesprawiedliwość, sprzeciwia się jej, a wpływy się zmieniają”.

    Modelka Jelila Bekele (z lewej) i scenarzysta/reżyser Tyler Perry uczestniczą w szóstym dorocznym wydarzeniu charytatywnym
Berry dzieli siedmioletniego syna Amana z modelką Gelila Bekele.
WireImage

Perry powiedział, że innym powodem, dla którego chciał chronić swojego syna przed światem, było to, że „nie był sławny”.

„Chcę, żeby prowadził tak normalne życie, jak tylko może. Chcę, żeby wiedział, co to znaczy mieć swoje imię i swoje życie i nie być pod presją próbowania dorównania kimkolwiek lub kimkolwiek jest twój ojciec”.

READ  Nie ukradłem oscarowego żartu Leonarda DiCaprio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.