Tyreek Hill z Dolphins oskarżony o „umyślne” złamanie kobiecie nogi w procesie cywilnym

Tyreek Hill stoi przed pozwem cywilnym w związku z zarzutem, że gwiazdor Miami Dolphins złamał kobiecie nogę podczas treningu piłkarskiego zeszłego lata.

Prawnicy Sophie Hall, wpływowej osoby zajmującej się mediami społecznościowymi Pozew został złożony W Sądzie Okręgowym hrabstwa Broward w dniu 23 lutego. Twierdzi, że Hill „z siłą i celowo” powalił ją na ziemię podczas treningu piłki nożnej w swojej posiadłości zeszłego lata. W pozwie napisano, że odbiorca poczuł się „upokorzony”, gdy Hall odepchnął go na lekcji „przyjaznej piłki nożnej”, co doprowadziło do tego, że zaatakował ją „brutalnie i z wielką siłą”.

„Siła miażdżenia była tak duża, że ​​złamała prawą nogę, co wymagało operacji z użyciem wszczepionych metalowych urządzeń” – czytamy w pozwie.

Influencer domaga się odszkodowania w wysokości do 75 000 dolarów. Pozew cywilny został złożony w związku z pobiciem, napaścią, umyślnym wywołaniem niepokoju emocjonalnego i zaniedbaniem.

„Wiedzieliśmy o tym” – powiedział dyrektor generalny Dolphins, Chris Grier, w środę na konferencji. NFL Zlot skautów w Indianapolis. „Jesteśmy w kontakcie z bezpieczeństwem NFL, więc nie mogę tak naprawdę komentować niczego, dopóki nie otrzymamy wszystkich informacji i nie dowiemy się, co się stało. Dla nas Tyreek był dla nas dobrym dodatkiem, ale jak dotąd Podobnie jak w przypadku wszystkich rzeczy poza boiskiem, będziemy musieli zdobyć wszystkie informacje, zanim będziemy mogli je naprawdę skomentować.

Hall, która ma ponad 2 miliony obserwujących na Instagramie, twierdzi w pozwie, że poznała Hilla w maju 2023 r., kiedy jej syn uczestniczył w letnim obozie piłkarskim Hill w Boca Raton na Florydzie. Z dokumentów sądowych wynika, że ​​dzień po zapisaniu syna na obóz ośmiokrotna zawodniczka Pro Bowler Hall wysłała na Instagram bezpośrednie wiadomości, prosząc o „spotkanie się i poznanie”. W późniejszych listach Hill zaprosił ją, aby udała się z nim na spotkanie i zatrzymała się w jego domu na kilka dni.

READ  Rynek wolnych agentów Shōty Imanagi nabiera kształtów

Z pozwu wynika, że ​​Hall przybyła do domu Hilla 28 czerwca i tego popołudnia obserwowała, jak Hill ćwiczy na swoim podwórku z trenerem, zanim zaprosił mierzącego 180 cm modela na wspólne ćwiczenia w linii ataku. Ze skargi wynika, że ​​podczas pierwszego treningu Hall odepchnął Hilla do tyłu, co spowodowało śmiech ludzi na jego podwórku – matki, siostry, dziewczyny i trenera Hilla.

„Najwyraźniej zawstydzony utratą stabilności w wyniku kontaktu kobiety podczas «gry w piłkę nożną» pan Hill zmienił swoje nastawienie i wpadł w złość” – czytamy w pozwie.

W pozwie napisano, że Hill zminimalizowała obrażenia Hall, mimo że nie była w stanie powstrzymać się od wstania i chodzenia, ponieważ Hill biegł w jej stronę. W skardze Hall podano, że w lipcu ubiegłego roku zdiagnozowano u niej złamanie prawej nogi i nadal przechodzi fizjoterapię ze względu na regularny ból i niestabilność nogi.

Kansas City Chiefs, była drużyna Hilla, zawiesiła Hilla w czynnościach, gdy pojawiły się zarzuty, że w 2019 roku wykorzystywał on swojego syna. Nie skończyło się to zawieszeniem Po zbadaniu tych zarzutów. Hill przyznał się także do napaści domowej i pobicia przez uduszenie po uduszeniu swojej ówczesnej narzeczonej, która była wówczas w ciąży. W rezultacie został usunięty z drużyny piłkarskiej stanu Oklahoma i musiał zakończyć karierę uniwersytecką na Uniwersytecie Zachodniej Alabamy. W rezultacie Hill został umieszczony w zawieszeniu na trzy lata.

W sierpniu ubiegłego roku policja w Miami-Dade przeprowadziła dochodzenie w sprawie Hilla Skazany za uderzenie 57-letniego mężczyzny Podczas sprzeczki w Haulover Marina w Miami. Nigdy nie postawiono zarzutów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *