Uczestnicy Bitcoin 2022 mówią FOX Business, dlaczego biorą udział: „Demokratyzacja pieniędzy, jaką znamy”

Najpierw na lisach: ten Bitcoin Konferencja w 2022 r. przyciągnęła około 25 000 uczestników, z których niektórzy podzielili się z FOX Business, dlaczego przyjechali do Miami Beach, aby przemawiać Kryptowaluta.

Konferencja przyciągnęła wszystkie dziedziny życia. Choć głównie młodzi ludzie, w tym roku wzięło udział wielu uczestników w średnim i starszym wieku oraz znacznie więcej kobiet niż w zeszłorocznej konferencji. Wielu pracuje w branży fintech, podczas gdy inni pracują dla tradycyjnych firm finansowych, organizacji non-profit, a nawet dla siebie.

Tematy tegorocznej konferencji były podobne do tych z zeszłego roku: uzgodniona potrzeba zdecentralizowanej globalnej waluty; Znaczenie dywersyfikacji indywidualnego portfela inwestycyjnego. I chęć używania bitcoina i kryptowalut jako dyrygenta w coraz bardziej podzielonym świecie — nawet jeśli dyskusja o bitcoinie staje się czasami polityczna.

Wejście na konferencję Bitcoin 2022. (Audrey Conklin/Fox Business/Fox News)

Kilku uczestników powiedziało FOX Business, że wzięli udział w konferencji, aby dowiedzieć się o bitcoinie jako nowych lub nawet sceptycznych inwestorach w świecie kryptowalut. Inni byli ekspertami branżowymi lub wczesnymi inwestorami, którzy przybyli, aby edukować innych na temat bitcoina.

10 najlepszych graczy UFC podpisuje kontrakt BITCOIN Pay: „Zrobię to dla mojej przyszłości”

Jeden z uczestników powiedział, że bitcoin polega na „demokratyzacji pieniędzy, jakie znamy” i „odebraniu władzy bankom centralnym”, szczególnie w krajach z autorytarnymi przywódcami i wysoką inflacją.

Bitcoin

Jordan Peterson przemawia do tłumu na konferencji Bitcoin 2022. (Audrey Conklin/Fox Business/Fox News)

Bez ustalonego ubioru uczestnicy nosili mieszankę strojów formalnych i nieformalnych, a także kostiumy – niektóre z nich zawierały maski. Popularnym tematem były koszulki graficzne, wyświetlające nazwy firm lub grup zajmujących się kryptowalutami i fintechami, z hasłami takimi jak „Get Rich or Mine”, „Guns and Bitcoin” oraz „Save Communities with One Bitcoin at the Time”.

READ  Ostatnia wojna na Ukrainie: światowe ceny surowców wzrosły do ​​14-letniego rekordu

Aaron Rodgers, Serena Williams, Odell Beckham Jr. POMÓW O BITCOIN NA KONFERENCJI: „OBSTAWIAM DUŻO KRYPTO”

Wydarzenie odbyło się w Miami Beach Convention Center, gdzie przy wejściu uczestników powitał „byk Bitcoin”, bardziej przyjazna technologicznie wersja byka z Wall Street; Gigantyczny tymczasowy wulkan Mechaniczna erupcja Skee-Ball Machines Grafika o tematyce Bitcoin; Kody QR obiecują darmowe bitcoiny i nie tylko.

Bitcoin Bull przy wejściu na konferencję Bitcoin 2022. (Audrey Conklin/Fox Business/Fox News)

Wśród prelegentów znaleźli się współzałożyciel PayPal i pierwszy inwestor Facebooka Peter Thiel; Gracze NFL Aaron Rodgers i Odell Beckham Jr.; gwiazda tenisa Serena Williams; Jordan Peterson, były profesor Uniwersytetu Toronto i psycholog kliniczny; senator Cynthia Loomis, R-Wyo; dziennikarz Glenn Greenwald; były kandydat na prezydenta Andrew Yang; I wiele więcej.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Kolejnym ważnym tematem wydarzenia był Telegram, aplikacja do przesyłania wiadomości, która umożliwia szyfrowanie typu end-to-end. Wielu uczestników wymieniało się informacjami kontaktowymi za pośrednictwem Telegramu, a nie Twittera, Facebooka, Instagrama lub innych bardziej popularnych aplikacji społecznościowych.

Miami w ostatnich latach zostało nazwane „kryptostolicą” Stanów Zjednoczonych, a nawet świata, ponieważ impulsywni, ale odnoszący sukcesy inwestorzy technologiczni i przedsiębiorcy gromadzą się w nadmorskim mieście, aby rozwijać swoje pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.