Uczestnicy „Koła fortuny” w momencie „Pióro w twoim kapeluszu”

Lipscombe, Chris Coleman i Laura Machado byli trzema uczestnikami „Koła Fortuny” tego dnia, których być może już widzieliście. W jednej rundzie Machado wielokrotnie przegapił odpowiedź na zagadkę, którą było zdanie „Kolejne piórko w twoim kapeluszu”. Zaproponowała „kapelusz”, „lap” i „mapa” jako ostatnie słowo. („Piórko się porusza” – zauważyła gospodarz Pat Sajak.) Jak kontynuowała błędne zgadywanie, Lipscomb zbankrutował, podczas gdy Coleman przewidział dwie nieprawidłowe litery, a następnie sam zbankrutował, zanim Lipscomb ostatecznie rozwiązał sprawę.

Bolesna sekwencja wydarzeń została doskonale uchwycona i opublikowana na Twitterze, gdzie wideo obejrzano miliony razy. Widzowie byli jednocześnie zdumieni i przerażeni, a tweety zaczęły napływać: „Najgłupsze dwie minuty w historii Koła Fortuny”. „Koło fortuny dziś wieczorem. Nie mogę. Ta trasa była brutalna”. „Krzyczę do telewizora, jakbym oglądał mecz piłki nożnej”.

Lipscomb został wkrótce zbombardowany tekstami z Wygląda na to, że każdy, kogo kiedykolwiek spotkał – jest w zespole producenckim Oscarów w Los Angeles, więc odcinek zaczął być emitowany na Wschodnim Wybrzeżu na kilka godzin przed jego obejrzeniem. „Nie sądziłem, że będzie o tym rozmawiać” – powiedział.

W rzeczywistości jeden z momentów, z których wyśmiewali się ci zawodnicy podczas nagrywania w grudniu, uderzył w ciężką pogodę w dzielnicy Twittera i zamienił się w internetowy pośmiewisko. I podobnie jak wiele wirusowych programów typu reality TV i teleturniejów, które poprzedziły to w erze internetu – Zamieszanie między Homerem a Homerem Simpsonem W „punktach krytycznych” w Wielkiej Brytanii, co zjazd Od zabawnego „Niebezpieczeństwo!” Porażka, a nawet Haniebny Moment „koła”, gdy kierowca błędnie napisał „Antyczny narożnik szafki” Przyciągnęłaś niepokojącą ilość uwagi, zarówno dobrego, jak i sarkastycznego rodzaju.

A Sagak opublikował w środę wątek na Twitterze, w którym wskazał, że to, co wydarzyło się we wtorkowym odcinku, było w rzeczywistości częstym zjawiskiem. „Zawsze boli, gdy mili ludzie przychodzą do naszego programu, aby zagrać w grę, zarobić trochę pieniędzy i może spełnić marzenie na całe życie, a potem śmiać się z Internetu, gdy popełnią błąd lub coś się wydarzy” – napisał.

READ  Terrence Howard pozywa Creative Artists Agency LLC za oszustwo podczas pracy nad programem Fox „Empire”

„Przykładem była łamigłówka „piórko w kapeluszu” z zeszłej nocy. Siedząc w domu wydaje się niewiarygodne, że nie mogli rozwiązać problemu, ale wiedziałem w czasie rzeczywistym, co się dzieje” – Sajak Temat kontynuowany. „Pierwszą próbą rozwiązania tego było„ Pióro w twoim kapeluszu ”, które, nawiasem mówiąc, jest sposobem, w jaki wiele osób to mówi. Więc trzej faceci pomyśleli, że to dobre rozwiązanie i byli zaskoczeni, kiedy to powiedziałem było źle.

„Wyobraź sobie teraz, że oglądasz ogólnokrajową telewizję i nagle rzucasz zakręt i zaczynasz się martwić, że wyglądasz głupio, a gdyby pióro nie było w twoim kapeluszu, gdzie by to było? Zaczynasz uciekać w poszukiwaniu alternatywy zamiast synonimów słowa „kapelusz”, kontynuował Sajak.” Oczywiście po rozwiązaniu problemu chcesz wczołgać się do dziury. Byłem chwalony w sieci za to, że „trzymałem się razem” i nie nabijałem się z graczy. Prawda jest taka, że ​​chcę tylko pomóc im ominąć i przekonać ich, że takie rzeczy zdarzają się nawet inteligentnym ludziom.

W rzeczywistości po rozwiązaniu zagadki „Piórko w kapeluszu” Sajak zapewnił uczestników: „Chłopcze, takie rzeczy się zdarzają. ! Co myślałeś? Wiesz?” Powiedział Kiełbasa ze śmiechem. „W każdym razie w porządku. Ta runda się skończyła. Ale to było trochę zabawne w perwersyjny sposób”. Niestety, słowa Sajaka pojawiły się po zakończeniu wirusowego klipu wideo, który krążył.

Coleman, 30-letni aktor, kierownik projektu i działacz społeczny Z Los Angeles oglądał „Koło fortuny” ze swoją babcią, która zmarła w styczniu, i wziął udział w pokazie na jej cześć. Według niego incydent z „piórkiem w kapeluszu” był tylko jednym z wielu drobnych incydentów, które miały miejsce w dniu nagrania odcinka – więc między powtórkami i innymi wyzwaniami technicznymi rzadko jest rejestrowany jako coś, co mogłoby stać się kontrowersyjne. „Pat rozmawiał ze mną i innymi uczestnikami podczas trasy, mówiąc:„ Chłopaki, bardzo dziękuję za cierpliwość. Przepraszamy za to, co się dzieje ”- powiedział Coleman. (Przedstawiciel programu powiedział, że Sajak odmówił komentowania innych niż jego tweety.)

READ  Były prezes TNA pojawia się na Impact Slammiversary

Jasne, powiedział Coleman, ciągłe niepowodzenie w odgadnięciu „okładki” było dla nas „frustrujące, ponieważ w tej chwili jesteśmy w centrum uwagi i mamy pięć sekund na odgadnięcie lub rozwiązanie wiadomości”. Ale żart Sajaka na antenie „rozpalił to” i pomógł Colemanowi ruszyć do przodu mentalnie. Powiedział, że od czasu nagrania w grudniu, aż do tego tygodnia nie myślał zbyt wiele o swojej przygodzie z „piórem w kapeluszu”.

„Smutne jest to, że większość ludzi tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że idiomy niekoniecznie są czymś, co wszyscy znają. Idiom to coś, czego uczy kultura” – powiedział Coleman.

Podobnie jak Coleman, Lipscombe oglądał program ze swoją babcią, co zainspirowało go do przesłuchania. Był zaskoczony reakcją, jaką otrzymał klip – chociaż to rozwiązało zagadkę, użytkownicy Twittera wyśmiewali się ze wszystkiego, od jego garnituru po wąsy. Ale jako ktoś, kto oprócz swojej codziennej pracy zajmuje się komedią, cieszy się zainteresowaniem. Odpowiadał dzielnie na tweety i krok po kroku starał się zdobywać swoją nagłą internetową sławę.

Powiedział, odnosząc się do innego momentu w odcinku, w którym błędnie ocenił nieistniejącą frazę „kasztan orzechowy”. „Cieszę się, że ludzie widzą moje poczucie humoru”.

Kilka osób wysłało mu tweeta od aktora „Krainy lodu” Josha Gada (który właśnie napisał „Boże, pomóż nam wszystkim” nad klipem), ale Lipscomb tak naprawdę nie miał nic przeciwko. Powiedział: „Moja siostrzenica kocha Frozen, więc na pewno będzie zachwycona”.Olaf Wyśmiej się ze swojego wujka! „

Coleman powiedział, że odkąd tweet Gada zaczął przyciągać uwagę, widział posty w mediach społecznościowych, w których nazywał siebie Lipscombe i Machado „moją mamą lub niewykształconymi – w przeciwnym razie nie powinniśmy być zarejestrowanymi wyborcami w Ameryce”.

READ  Robert De Niro krytykuje Donalda Trumpa na konferencji prasowej Killer’s Flower Moon w Cannes – Misc

Czasami słyszysz, jak ktoś mówi „Głupi blond moment! „Albo po prostu „Wow, nie mogę uwierzyć, że tego nie zrozumiałem”, wiesz, śmiejąc się z tego”, powiedział Coleman. „Ale przy dzisiejszej kulturze internetowej ludzie nie śmieją się już z różnych rzeczy. Teraz mamy ludzi wysyłających do nas listy z nienawiścią w naszych DM”.

Coleman i Lipscomb rozmawiali przez Instagram DM, przeżywając razem ten surrealistyczny tydzień; Lipscomb powiedział, że był również w kontakcie z Machado (który nie odpowiedział na prośbę o wywiad). Według Lipscomb miała „wspaniałe poczucie humoru w tym wszystkim”.

Lipscomb powiedział, że cała trójka jest wdzięczna za wystąpienie Sjaka w ich obronie. „To było tak, jakby mój tata zaangażował się w nasz program do walki z internetowymi łobuzami” – powiedział. „Myślę, że wszyscy tak bardzo to doceniamy, ponieważ poświęcił czas, aby to napisać. To tak wiele znaczyło”.

Jednak Coleman chce umieścić swoje mimowolne dni gwiazd w wirusowym filmie za nim. Wygrał wycieczkę do St. Lucia na Willu i planuje wyjechać tam na wakacje we wrześniu – nigdy nie myśląc o klipie „Piórko w twoim kapeluszu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *