Ujawniono najdroższe kody pocztowe w kraju – Nowy Jork robi furorę

Nieruchomość


Nowojorczycy lubią narzekać na wysokie ceny nieruchomości, ale szefów Wielkiego Jabłka nigdzie nie ma na szczycie nowej listy najdroższych kodów pocztowych w Ameryce, co ogólnie pokazuje, że Empire State traci impet z poprzednich lat .

Według raportu opracowanego przez RealtyHop przy użyciu Średnia sprzedaż domów w 2023 rLos Angeles stało się metropolią, która może poszczycić się wieloma najpiękniejszych enklawami Ameryki.

Dziewięć ze 100 najdroższych hoteli w kraju znajduje się w Mieście Aniołów, w porównaniu z pięcioma w znacznie większym Nowym Jorku, a niektórzy z naszych nielicznych przedstawicieli niezręcznie dzwonią na dole.

Aby zidentyfikować obszary o najwyższej wartości w całych Stanach Zjednoczonych, RealtyHop podobno wycofał wszystkie amerykańskie ogłoszenia o nieruchomościach mieszkalnych, które były ogłaszane w okresie od stycznia do października ubiegłego roku. Wyniki nie były świetne dla Gotham.

Najdroższy kod pocztowy w Nowym Jorku, który zajmuje 20. miejsce na liście, to 10013. Obejmuje części TriBeCa, Chinatown i NoLita. Według danych średnia cena wywoławcza w strefie ekskluzywnej wynosi 3,60 mln dolarów, co oznacza spadek o 9,7%. W porównaniu do składu na 2022 rok.

Kod pocztowy Nowego Jorku 10007, który obejmuje Battery Park City i południową część TriBeCa, pojawił się później, pod numerem 31, natomiast kod 10011, który obejmuje SoHo i NoHo, można znaleźć aż do końca ulicy, pod numerem 54.

Numer 10069 w Upper West Side – wraz z kilkoma ekskluzywnymi nieruchomościami w okolicy Riverside Drive – znalazł się na 85. miejscu, podczas gdy jedyny wpis Brooklynu w pierwszej setce to 11231, który obejmuje Carroll Gardens i Red Hook. Miejski hotspot na świeżym powietrzu był w stanie wyprzedzić UWS i zająć 82. miejsce dzięki średniej cenie wywoławczej wynoszącej 2,17 miliona dolarów. Wynika to głównie ze wzrostu liczby nowych obiektów luksusowych apartamentów i renowacji luksusowych domów.

READ  Kumulacja Mega Millions o wartości 1,13 miliarda dolarów ma jeden zwycięski los w New Jersey
Wielkie Jabłko ma tylko pięć kodów pocztowych, które należą do najdroższych obszarów w kraju.
Walka o akcje

W całym stanie Nowy Jork na liście 100 najlepszych znajduje się zaledwie 18 kodów pocztowych, o cztery mniej niż 22, które znalazły się na liście 100 najpopularniejszych kodów pocztowych.

Tymczasem Kalifornia ma obecnie na liście 61 kodów pocztowych, z których wiele skupia się wokół Doliny Krzemowej na północy stanu i hrabstwa Orange na południu stanu, a także dzielnic Los Angeles.

Najdroższą dzielnicą w kraju jest Atherton w Kalifornii, senne miasto liczące zaledwie 7100 mieszkańców, zlokalizowane w pobliżu przyszłej siedziby Apple i innych firm technologicznych. Tutaj średnia cena domu w ubiegłym roku wyniosła oszałamiające 7,95 miliona dolarów.

Oto pełna lista 10 najdroższych kodów pocztowych w Ameryce w roku 2023.

94027 – Atherton, Kalifornia

Atherton została uznana za najdroższą dzielnicę czwarty rok z rzędu, w dużej mierze dzięki restrykcyjnym przepisom dotyczącym zagospodarowania przestrzennego, które praktycznie uniemożliwiają nowe inwestycje.
Getty Images/iStockPhoto

Atherton została uznana za najdroższą dzielnicę czwarty rok z rzędu, w dużej mierze dzięki restrykcyjnym przepisom dotyczącym zagospodarowania przestrzennego, które praktycznie uniemożliwiają nowe inwestycje.

Liczy nieco ponad 7188 osób, a przepisy dopuszczają tylko jeden dom jednorodzinny na akr.

Enklawa ta położona jest w sercu Doliny Krzemowej, niedaleko centrów technologicznych Palo Alto i prestiżowego Uniwersytetu Stanforda.

90210 – Beverly Hills, Kalifornia

Średnia cena notowań wynosi oszałamiające 6,28 miliona dolarów. W okolicy znajduje się wiele otoczonych murem pałaców, co widać na zdjęciu.
Obrazy Getty’ego

Kod pocztowy 90210, rozsławiony dzięki burzliwemu dramatowi dla nastolatków Aarona Spellinga z lat 90., jest drugim najdroższym kodem pocztowym w kraju.

Tam średnia cena notowań wynosi 6,28 miliona dolarów.

Jeśli chcesz kupić w okolicy, jest duża szansa, że ​​mieszkasz obok gwiazdy, ponieważ Leonardo DiCaprio, Adele, Ellen DeGeneres i Jack Nicholson mają tam domy.

11962 – Sagaponack, Nowy Jork

Najdroższą dzielnicą stanu Nowy Jork jest Tony Hamptons, gdzie średnia cena wywoławcza wynosi 5,90 mln dolarów.
ciekły gaz z ropy naftowej

Najdroższą dzielnicą Nowego Jorku jest East End, z dala od zgiełku miasta – tutaj średnia cena wywoławcza wynosi obecnie 5,90 mln dolarów.

Miasto przyciąga tłumy celebrytów, a Drew Barrymore i Jimmy Fallon rzekomo kupują tam domy.

READ  Amazon czeka na głosowanie akcjonariuszy w sprawie traktowania pracowników magazynów

Jednak Sagaponack jest nadal bardzo popularny w letnim zestawie. Według U.S. Census Bureau, gorący region przybrzeżny znacznie się ochładza w zimnych miesiącach, a jego stała populacja wynosi zaledwie 322 osoby.

33109- Wyspa Fishera na Florydzie

Wyspa Fisher znajduje się w hrabstwie Miami-Dade i można na nią dotrzeć wyłącznie łodzią lub prywatnym samolotem.
Obrazy Getty’ego

Zaledwie kilka minut od zgiełku Miami Beach, na wyspę Fisher Island można dotrzeć wyłącznie łodzią lub prywatnym samolotem. Z wyspą łączono w przeszłości takie gwiazdy jak Oprah i Julia Roberts.

Średnia wartość nieruchomości w ekskluzywnym kurorcie wynosi obecnie 5,7 miliona dolarów.

Według spisu ludności Stanów Zjednoczonych 2020 średni roczny dochód mieszkańców wyspy Fisher Island o kodzie pocztowym 33109 wynosi 2,2 mln dolarów, co czyni ją obszarem o najwyższym dochodzie na mieszkańca w całych Stanach Zjednoczonych.

11976 – Młyn wodny, Nowy Jork

Kolejna pożądana dzielnica Hamptons. Średnia cena wywoławcza domu Water Mill wynosi obecnie 4,95 miliona dolarów.
Getty Images/iStockPhoto

Kolejna pożądana dzielnica Hamptons. Średnia cena wywoławcza domu Water Mill wynosi obecnie 4,95 miliona dolarów.

Kod pocztowy jest również popularny wśród celebrytów, na przykład niedawno mieszkali tam Richard Gere, Jennifer Lopez i były gospodarz programu „Today” Matt Lauer.

93108 – Montecito, Kalifornia

Najbardziej znanymi mieszkańcami miasteczka obok Santa Barbara są książę Harry i Meghan Markle.

Para rzekomo zapłaciła 14 milionów dolarów za swoją rezydencję w malowniczej okolicy, w której znajdują się luksusowe hotele i gigantyczne ogrodzone osiedla.

Ale para królewska nie jest jedyną gwiazdą, która ma domy w okolicy. Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow i Adam Levine wydali pieniądze na nieruchomości o kodzie pocztowym 93108.

98039 – Medyna, Waszyngton

Ta nadbrzeżna dzielnica, położona po drugiej stronie zatoki od Seattle, to jedyna dzielnica stanu Waszyngton, która znajduje się w pierwszej dziesiątce.
Obrazy Getty’ego

Ten wiejski obszar na nabrzeżu, położony po drugiej stronie Jeziora Waszyngtona od Seattle, jest jedynym miejscem na północnym zachodzie, które znajduje się w pierwszej dziesiątce.

Bill Gates jest właścicielem domu w małej gminie, gdzie średnia cena ofertowa wynosi obecnie 4,75 dolara.

READ  Zobacz nową pływającą restaurację Taco Bell serwującą taco z nieba

94022 – Wzgórza Los Altos, Kalifornia

Średnia cena nieruchomości na obszarze Los Altos Hills 94022 wynosi 4,38 miliona dolarów.
Obrazy Getty’ego

To miasto w Dolinie Krzemowej położone jest rzut beretem od Atherton, choć domy tutaj nie są bardzo drogie.

Średnia cena nieruchomości na obszarze Los Altos Hills 94022 wynosi 4,38 miliona dolarów.

92661 — Newport Beach, Kalifornia

Dzięki dziewiczemu wybrzeżu i słońcu przez cały rok Newport Beach od dawna jest jednym z najbardziej pożądanych obszarów do życia w Ameryce, a ceny domów tutaj to potwierdzają.

Średnia cena ofertowa domu w okolicy wynosi 4,35 miliona dolarów.

92067 – Rancho Santa Fe, Kalifornia

Rancho Santa Fe to najbardziej ekskluzywna dzielnica San Diego.
Obrazy Getty’ego

Ten ekskluzywny kod pocztowy San Diego znajduje się w pierwszej dziesiątce.

Wiele nieruchomości w tej drogiej enklawie jest położonych wśród wzgórz, ogrodzonych i rozmieszczonych na akrach ziemi. Osoby chcące zamieszkać w sąsiedztwie muszą przygotować się na rozstanie ze znaczną sumą pieniędzy.

Średnia cena domów na Rancho Santa Fe wynosi 4,25 miliona dolarów.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/11/04/real-estate/most-expensive-zip-codes-in-the-country-revealed-nyc-takes-a-tumble/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign =lokalizacja%20przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *