Valve ogłasza Steam Deck OLED, twierdzi, że Switch OLED utorował drogę

Firma gamingowa Valve, odpowiedzialna za kultowe serie takie jak m.in pół życia I wylotogłosiła dzisiaj Steam Deck OLED, kontynuację swojego oryginalnego urządzenia przenośnego z dłuższą baterią, szybszym pobieraniem i mnóstwem innych funkcji.

Podczas wywiadu z Poczta Waszyngtońska Jeśli chodzi o zaktualizowany system, projektant produktów Valve, Greg Comer, wspomniał, jak Nintendo utorowało drogę swoim urządzeniu OLED, zauważając, że „bardzo uszczęśliwiło” to klientów na całym świecie:

„[The Switch OLED] Zdecydowanie pokazało ludziom, że rozdzielczość ekranów OLED jest generalnie wyższa. „To po prostu świetny produkt Nintendo, który uszczęśliwia wielu klientów na całym świecie”.

Jasne jest również, że Valve ma wiele Switchów na swoich biurkach i chociaż nie jest jeszcze gotowe do ujawnienia danych dotyczących sprzedaży swojego urządzenia przenośnego, jasne jest, że Steam Deck odniósł wystarczający sukces, aby skalować działalność biznesową.

Nowy Steam Deck OLED jest wyposażony w 7,4-calowy wyświetlacz, który jest o 0,4 cala większy od poprzedniego i ma dolną ramkę. Masę systemu również zmniejszono do około 640 gramów. Natomiast Switch OLED ma 7-calowy ekran i z dołączonym Joy-Conem waży 420 gramów.

To prawda, że ​​Switch nie był pierwszym przenośnym komputerem do gier, w którym zastosowano panel OLED, ale jego popularność z pewnością pomogła w rozpowszechnieniu informacji o jaśniejszych i bardziej kolorowych wyświetlaczach. Reporter gier Washington Post, Jin Park, podzielił się porównaniem Switch OLED z Steam Deck OLED i portalem PlayStation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *