Vincent D’Onofrio i Charlie Cox są „bardzo zaangażowani w proces twórczy” serialu Disney+

Vincent D’Onofrio i Charlie Cox żartowali Daredevil: Narodzony na nowo Disney+ zaplanował premierę serialu na marzec 2025 roku.

Duet wziął udział w czwartkowej prezentacji Disneya dla reklamodawców i drażnił widzów, czego się spodziewać.

„To występ wymagający fizycznie, uwielbiam go i nie zamieniłbym go na żaden inny” – powiedział Cox. Czas dostawy Na czerwonym dywanie. „Przyjdzie czas, kiedy nie będę już w stanie tego robić, ale na razie po prostu wykonuj najlepszą pracę, jaką potrafisz, i kochaj ją. Jestem bardzo wdzięczny, że nadal możemy robić ten program i, mam nadzieję, mamy przed sobą kolejne dziesięć lat”.

Wracając do serialu, Cox powiedział, że jego kolana nie są już takie, jak dziesięć lat temu i po nakręceniu nowego serialu potrzebuje dalszej rehabilitacji. Aktor powiedział, że w czasie strajków przeszedł operację barku.

D’Onofrio i Cox ujawnili, że nie nagrali razem wielu scen i nie ujawnili, ile scen przeżyli. Mimo że nakręcili razem tylko kilka scen, Cox powiedział, że widują się częściej, ponieważ „są bardzo zaangażowani w proces twórczy”.

„Cały czas rozmawiamy przez telefon” – powiedział Donofrio.

„Zgadzamy się prawie we wszystkim” – dodał Cox. Najpierw czytam scenariusze, a potem piszę do Vincenta, a on pyta: „Co o tym myślisz?” A ja na to: „Nie powiem, dopóki tego nie przeczytasz”. A potem o tym porozmawiamy.”

Cox ujawnił także produkcję Daredevil: Narodzony na nowo Zapakowany zaledwie kilka tygodni temu.

READ  Odejście Scootera Brauna: Wszystkie gwiazdy, które podobno rozstały się z menadżerem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *