Według doniesień Andrade opuści AEW po apokalipsie i wróci do WWE

Nie jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ raporty od tygodni wskazywały, że Andrade El Edolo prawdopodobnie opuści AEW po wygaśnięciu kontraktu i wróci do WWE. Wczoraj słyszeliśmy, że WWE spodziewało się tego od Andrade.Wielu nie spodziewało się jednak, że stanie się to tak szybko.

A Raport Wrestle Purists Mówi, że odejście Andrade z AEW nastąpi dziś wieczorem po zakończeniu mistrzostw świata (30 grudnia) i że będzie mógł wrócić do WWE w poniedziałek:

Według źródeł WrestlePurists, wielu członków AEW spodziewa się, że Andrade El Edolo dołączy do firmy dziś wieczorem na World's End.

Wielu członków AEW również wierzy, że wróci do WWE. Niektórzy uważają, że może to nastąpić już pierwszego dnia Raw.

Jedno ze źródeł WWE, z którym rozmawialiśmy, jest świadome rozmów na temat Andrade'a i spodziewa się, że wkrótce dołączy do firmy.

A Raport Wybierz walkę Kontynuowali, mówiąc, że choć ich źródła w WWE uważają, że umowa Andrade'a zostanie sfinalizowana dopiero na wiosnę, „wiele osób, z którymi rozmawialiśmy w AEW, spodziewało się, że jego umowa zostanie wkrótce sfinalizowana”. Fightful twierdzi również, że mąż Charlotte Flair „wyjaśnił sprawę w zeszłą środę w AEW dynamit Nie chciał już pracować w firmie i planował odejść.

Co więcej, usłyszeli, że sytuacja między Andrade a firmą była „niezbyt przyjemna”.

Andrade zmierzy się z Miro podczas dzisiejszego PPV na Long Island. Zobaczymy, jak pójdzie i czy go zobaczymy surowyOdcinek pierwszego dnia pojawi się za dwa dni.

Czytaj więcej

READ  Steven Spielberg krytycznie odnosi się do rewizji starszych filmów dla współczesnej publiczności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *