Według raportu Patriots opuścili dwie sesje OTA po naruszeniu zasad poza sezonem NFL

Dobre zdjęcia

New England Patriots zostali zawieszeni na dwa dni zorganizowanych zajęć zespołowych po tym, jak stwierdzono, że organizacja naruszyła zasady poza sezonem. ESPN.

Patriots mieli zorganizować OTA w czwartek, ale zespół ogłosił w środę, że sesja została odwołana. Zamiast być telefonem głównego trenera Billa Belichicka, czwartkowa OTA i kolejna OTA zaplanowana na przyszły tydzień zostały podobno przeniesione. NFL.

Konkretne naruszenie, które doprowadziło ligę do usunięcia dwóch OTA z Nowej Anglii, nie zostało natychmiast ujawnione.

Zespół był w trakcie trzeciej fazy pozasezonowego programu, który pozwala na maksymalnie 10 OTA. Według CBA w tej części programu offseason nie jest dozwolony żaden kontakt ani ochraniacze. Obejmuje zapobieganie, radzenie sobie itp. W ramach swojej standardowej procedury operacyjnej o tej porze roku NFL Players Association monitoruje ligę pod kątem wszelkich naruszeń.

Patrioci nie są obcy znajdowaniu się na celowniku NFL pod wodzą Belichicka. W przeszłości franczyza była słynnie karana za poważne naruszenia, takie jak Tabletgate i Spygate. Jednak stan nie wzrasta do poziomu grypy i jest bardziej powszechny w lidze. W zeszłym sezonie Cowboys, Bears, Commanders i Texans zostali ukarani za naruszenie zasad poza sezonem. Tymczasem Cowboys (ponownie), 49ers i Jaguars zostali ukarani w 2021 roku.

Patrioci mają zorganizować trzydniowy obowiązkowy minicamp, który rozpocznie się 12 czerwca.

READ  Oceny w 15. tygodniu NFL: Packers zdobywają „B” za poniedziałkowe zwycięstwo nad Rams; Patrioci dostają „D” za szokującą porażkę z Najeźdźcami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *