Wewnątrz Kourtney Kardashian, sponsorując ślub Travisa Parkera we włoskim zamku

Kourtney Kardashian ma oficjalnie zawiązać węzeł z perkusistą Travisem Parkerem później we włoskim zamku, a według codzienna poczta, Ślub sponsorowany jest przez luksusowy dom mody Dolce & Gabbana w ekskluzywnej ofercie.

Członkowie klanów Kardashian i Jenner zostali sfotografowani w drogich strojach Dolce & Gabbana przed imprezą, która odbędzie się dziś we włoskiej wiosce Portofino.


Gwiazdy reality show prezentujące produkty marki na tle włoskiej Riwiery rozdają warte miliony funtów gratisy firmie Dolce & Gabbana, która w ostatnich latach borykała się z problemami.

Matka panny młodej, Kris Jenner, jest w D&G w ten weekend
Matka panny młodej, Kris Jenner, jest w D&G w ten weekend

W ramach umowy goście zostaną przewiezieni ze swoich hoteli do portu Portofino późnym popołudniem flotą czterech klasycznych drewnianych łodzi motorowych Riva, wyposażonych w akcesoria Dolce & Gabbana, w tym poduszki i ręczniki w zwierzęce wzory.

Przyjaciele: Projektanci mody Stefano Dolce i Domenico Gabbana mają wieloletnie relacje z rodziną Kardashian
Przyjaciele: Projektanci mody Stefano Dolce i Domenico Gabbana mają wieloletnie relacje z rodziną Kardashian

Outlet ujawnił, że włoski dom mody był ściśle zaangażowany w organizację każdego aspektu wystawnych uroczystości weselnych, zapowiadanych jako tegoroczne wydarzenie showbiznesowe.

Wewnątrz Kourtney Kardashian, włoskiego sponsora weselnego zamku Travis Barkers

43-letnia Courtney i 46-letni perkusista Blink-182 Travis również zatrzymali się na luksusowym jachcie Regina d’Italia, który, jak się uważa, należał do Stefano Gabbana, współzałożyciela Dolce & Gabbana.

READ  Marisa Tomei dostała „zaliczkę” za rolę w „Królu Staten Island”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.