White Sox podpisze Joe Kelly

19:57: Umowa Kelly zawiera również opcję klubu na 2024, Joel Sherman z New York Post Tweety. Całkowita wartość transakcji to 17 milionów dolarów w zabezpieczonych funduszach.

18:19: White Sox ma rację Joe Kelly za dwuletnią umowę, według USA Today’s Bob Nightingale (Link do Twittera). Podpis stanie się oficjalny, gdy Kelly przejdzie fizycznie. Kelly reprezentuje ACES.

White Sox jest nieco zaskakującym konkurentem dla Kelly’ego, po tym jak zakochuje się w Kendall Grafman za trzyletnią umowę o wartości 24 milionów dolarów przed zamknięciem. Są też na haczyku za 29 milionów dolarów w 2022 roku za Liam Hendricks A Craig Kimbrel. Aaron Bomer W ramach umowy również i szydełka na poddaszu Może też Praca z Bullpen. Scott Mirkin MLB.com Zauważa, że ​​podpisanie kontraktu Kelly’ego „może sygnalizować umowę z Kimbrelem na horyzoncie, ale White Sox nie tylko rezygnuje z Kimbrel”.

Kelly, lat 33, zwykle plasuje się jako jeden z najtrudniejszych środków przeciwbólowych w grze, chociaż każdego roku więcej środków przeciwbólowych jest w stanie osiągnąć średnią prędkość 98 mil na godzinę, tak jak on. W ciągu trzech lat spędzonych w Dodgersach Kelly zwiększył swój współczynnik trafień, osiągając 27,5% w 44 rundach w 2021 r. W ostatnich latach jego ogólna kontrola spadła do dopuszczalnego zakresu, aby wypuszczać wolne podania do 8% trafień. Kelly również odnotował w zeszłym roku zdrową średnią w siatkówce na poziomie 58,9%, co pomogło mu zezwolić tylko na trzy biegi do domu w sezonie.

Kelly odegrał kluczową rolę dla Red Sox w sezonie 2018 po zakończeniu sezonu 2018, pozwalając jednostce wygrać na 11 1/3 klatek. Kelly zmienił swój skład po tym, jak pomógł Red Sox pokonać Dodgersów o mistrzostwo świata, a Los Angeles podpisało z nim trzyletnią umowę o wartości 25 milionów dolarów z opcją klubu na 2022 rok.

READ  Messi ma nadzieję zagrać w Tokio po katastrofie PR w Hongkongu

Kelly przygotował niesamowity sezon 2019 dla Dodgersów. on jest Pamiętnie dostał zawieszenie na pięć gier W skróconym sezonie 2020 również spędzał czas z półki z obolałym ramieniem, zanim ponownie pomógł swojemu klubowi zdobyć mistrzostwo świata, choć nie z takim skutkiem, jak z Bostonem. Kelly poddaj się cicho Operacja barku przeprowadzona poza sezonem, co doprowadziło do jego debiutu w sezonie 7 maja w 21. Kelly poszedł do COVID-IL w sierpniu 21, a później obserwował, jak jego sezon dobiega końca, gdy opuścił mecz 5 NLCS z napiętym bicepsem .

W obliczu wyboru przez klub wykupienia za 12 milionów dolarów lub za 4 miliony dolarów, Dodgersi zdecydowali się na wykupienie. Chociaż Kelly zasugerował wspólne zainteresowanie spotkaniem z Dodgersami w zeszłym miesiącu, zamiast tego dołączy do White Sox. Kelly zajęła 7. miejsce w indeksie Dodgers Leverage Index w 2021 roku. Kenley Janssen Nadal wolny agent i Corey Nebel Podpisano z Phillies. Trening Blake’aA Alex FizykaA Prosdar Graterol Są to szczątki, z Daniel Hudson Dołącz jako wolny agent przed zamknięciem. Tommy Canley Oczekuje się, że spółka wypłaci pewne dywidendy po podpisaniu dwuletniej umowy w grudniu 2020 r., niecałe pięć miesięcy po operacji Tommy’ego Johna.

Kelly powiedział wówczas 570 LA Sports, że „zdecydowanie będzie gotowy na rozpoczęcie sezonu” po kontuzji bicepsa w NLCS. białe skarpety powszechnie oczekiwany Aby wymienić Kimbrel, do tej pory dodali tylko parę prawych ukośników do swojej deski rozdzielczej. Mniej więcej o tej samej porze dziś wieczorem White Sox też wzmocniłem moje pośladki podpisany Josh Harrison.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *