Widzowie Hit Mana twierdzą, że jedna scena „przejdzie do historii”, gdy film Netfliksa zacznie wspinać się na szczyty rankingów

Widzowie Netflixa zachwyceni najnowszą ofertą giganta streamingowego, Mordercaprzy czym jedna scena została wyróżniona na szczególną pochwałę.

W reżyserii Szkoła rockaRicharda Linklatera, Morderca gwiazdy Glenn Powell (Każdy, tylko nie ty) jako Gary Johnson, profesor filozofii, który rozpoczyna pracę dla policji, udając płatnego zabójcę, aby pomóc w operacjach użądlenia.

Po wdaniu się w romans z potencjalnym klientem grała już wcześniej AndorAdria Arjona, Gary musi pogodzić skorumpowanego policjanta z brutalnym byłym chłopakiem, podczas gdy Gary jest uwikłany we własną sieć kłamstw.

Następują spoilery końcowe Morderca -Zostałeś ostrzeżony…

W kulminacyjnym momencie filmu Gary przybywa do domu Madison (Arjuna) z drutem. Korzystając z aplikacji Notatki na swoim telefonie, ostrzega ją, że jest podłączony do sieci, i przekazuje jej przez telefon instrukcje, jak zorganizować konfrontację w czasie rzeczywistym, która uniewinni ich oboje.

Kilka dni po premierze filmu w serwisie Netflix Morderca Wspiął się na szczyt brytyjskich rankingów filmowych. W mediach społecznościowych widzowie również chwalili film, a wielu z nich napisało na końcu szczególnie poruszające słowa.

„Krajobraz aplikacji Notatki w Morderca jedna osoba napisała na X/Twitterze, a inna nazwała tę sekwencję „nieskazitelną”.

„Scena aplikacji Linklater’s Notes Morderca „To bez wątpienia jedna z najlepszych scen całego roku, a może i całej dekady” – skomentowała kolejna osoba. „Doskonały przykład oszałamiającego scenariusza połączonego z doskonałą reżyserią i pierwszorzędną grą aktorską, sama ta scena zasługuje na wszystkie Oscary.

Adria Arjona i Glen Powell w filmie
Adria Arjona i Glen Powell w filmie „Zabójca” (Dzięki uprzejmości Netflixa)

Inna osoba skomentowała: „Scena z aplikacją do notatek w Hit Man to klasyczna scena romantyczna, ale to także naprawdę zabawny kawałek oldschoolowej komedii, który pojawia się przez cały czas”.

READ  Mega Wheel: gra casino live warta każdej sekundy Twojego czasu

W czterogwiazdkowej recenzji filmu pt. NiezależnyAutorka Clarice Loughrey pisze: Przejście między tożsamościami Powella przebiega jak magiczna sztuczka, a Gary wciela się w prawdziwego Clarka Kenta, a jego uroda o kwadratowej szczęce jest ukryta za elegancką częścią boczną, okularami w drucianych oprawkach i okropną postawą.

„Morderca Jest to także świadectwo wszechstronności Powella: w jednej chwili jest głupkowaty i uroczy, a w następnej twardy. A kiedy Gary zakochuje się w jednym ze swoich celów, Maddie (Adria Arjona), Paul włącza swój urok niczym lampa lutownicza, w sposób, który potwierdza cały szum wokół jego chemii z jego postacią… Każdy, tylko nie ty Współpracownik komedii romantycznej, Sidney Sweeney, nie próżnował w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *