Więcej szczegółów na temat spotkania talentów WWE MITB

Ujawniono kilka dodatkowych szczegółów dotyczących spotkania, które odbyło się w sobotnie popołudnie przed wydarzeniem premium Money In Bank na żywo.

według walka z wyborem, Mówiono, że spotkanie zostało dobrze przyjęte.

Podczas spotkania Stephanie McMahon powiedziała talentowi, że jej drzwi są zawsze otwarte. Na zakończenie spotkania podziękowałem wszystkim.

Jeden ze starych talentów powiedział Fightfulowi, że to tylko spotkanie personelu, na którym powiedział wiele z tego, co talent już wie. Zauważono również, że nie wszystkie talenty były obecne.

Mówi się, że wszyscy trzej są ogólnie kochani przez talent WWE, a Stephanie jest „lubiana”, w oparciu o to, co talent powiedział Fightful.

w raporcie Od PInsider, Spotkanie zostało im opisane jako spotkanie „w drodze”, w którym argumentowano, że wszyscy pracujący w firmie to jedna wielka pracująca razem rodzina.

W raporcie PInsider zauważono również, że podczas gdy Nick Kahn i inni dyrektorzy byli tutaj, tylko Stephanie i Triple H przemawiali podczas spotkania. Triple H powtórzył, że wrócił do pracy na pełny etat.

Jak wspomniano, Vince McMahon, Stephanie, Paul „Triple H” Levesque, Nick Kahn i Pat McAfee uczestniczyli wczoraj w UFC 276.

Vince zrezygnował z funkcji prezesa i dyrektora generalnego WWE Po oskarżeniach o romans, który miał z byłym pracownikiem. Stephanie pełni funkcję tymczasowego dyrektora generalnego WWE, podczas gdy Vince nadal odgrywa rolę w kreatywnym kierunku programowania WWE.

Wyniki wczorajszej nocy Money In The Bank Dostępny tutaj.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

READ  Quidditch ogłasza zmianę nazwy wśród wrzawy wokół autorki „Harry'ego Pottera” J.K. Rowling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.