Wielka Dziesiątka powiedziała Oregonowi w Waszyngtonie, że Pac-12, który bada opcje ekspansji, stoi teraz.

USA DZIŚ Sport

Pac-12 „przeanalizuje wszystkie opcje ekspansji”, próbując przegrupować się po nagłych i szokujących wiadomościach. USC I UCLA narzeczona Zostaw Wielką Dziesiątkę na korzyść W 2024 roku. Krajobraz uniwersyteckiej lekkiej atletyki po raz kolejny jest w stanie niepokoju, ze wszystkimi opcjami na stole, ponieważ Liga Power Five West Coast League może pójść w obie strony.

„Rada dyrektorów Pac-12 spotkała się dziś rano i upoważniła konferencję do zbadania wszystkich opcji rozbudowy” – napisano w oświadczeniu z konferencji opublikowanym w piątek. „10 rektorów i kanclerzy uniwersytetów jest zaangażowanych we wspólną misję doskonałości akademickiej i sportowej w imieniu naszych studentów-sportowców”.

Rozszerzenie może nagle znaleźć się na radarze Pac-12, ale utrzymanie pozostałych członków w stanie nienaruszonym jest również priorytetem. Oregon I WaszyngtonPozostałe dwie to marki Pac-12 Potencjalnie może się wycofaćWedług Dennisa Todda z CBS Sports skontaktował się z Wielką Dziesiątką, aby ocenić jej zainteresowanie, ale Konwencja trwa na razie.

Oczywiście wszystkie sprawy związane z dostosowaniem konferencji są płynne. Plany mogą się szybko zmienić po odejściu USC i UCLA, wysyłając prezydentów i dyrektorów lekkoatletycznych na uczelnie lekkoatletyczne, aby dowiedzieć się, dokąd się udać.

Ruch Trojanów i Bruinsa zasygnalizował poważną zmianę w krajobrazie lekkoatletyki uniwersyteckiej. Teksas I z Oklahomy Decyzja o przejściu do SEC zeszłego lata była wielkim zamachem dla komisarza SEC Grega Sankeya, ale Wielka Dziesiątka jest pierwszą konferencją Power Five, która podjęła skoordynowany wysiłek w celu ustanowienia śladu od Atlantyku po Pacyfik.

READ  Recenzja Ayn Odin: Przełącznik Nintendo z Androidem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.