Wielki weekend Morgana Wallena kończy się aresztowaniem

Wygląda na to, że wczoraj wieczorem Morgan Wallen przemówił winem. Według tablica reklamowaPiosenkarz country został aresztowany i oskarżony o trzy przestępstwa polegające na lekkomyślnym narażaniu życia w niedzielę wieczorem w Nashville po rzekomym rzuceniu krzesłem na krzesło na ruchliwej ulicy.

Adwokat Wallena potwierdził aresztowanie w oświadczeniu, stwierdzając: „W niedzielny wieczór o 22:53 Morgan Wallen został aresztowany w centrum Nashville za lekkomyślne stwarzanie zagrożenia i zakłócanie porządku. Zapewnia władzom pełną współpracę. Według zeznań świadków, dwóch funkcjonariuszy policji stało przed poręczą Erica Churcha, gdy krzesło spadło trzy stopy od nich. Wallen został umieszczony w więzieniu Metro po północy i zwolniony kilka godzin później.

To weekend otwarcia premiery, więc Wallen z pewnością znalazł sposób na nazwanie nowego wodopoju w Nashville. Ponieważ wydaje się, że nikomu nic się nie stało, piosenkarka jest komuś winna doskonałe hasło: „Dach tak dobry, że aż chce się zrzucić krzesło” (ich marketerzy mogą to przećwiczyć).

Może odczuwać przypadkową życzliwość wobec innej osoby Topper na liście Billboard Hot 100 Dzisiaj Taylora Swifta, bronił Wallen podczas swojego wyprzedanego koncertu w piątkowy wieczór w Indianapolis. „Zanim weszliśmy na scenę, powiedzieli mi, że był to najchętniej uczęszczany koncert w historii tego budynku i że jako pierwsi zagraliśmy na nim dwa wieczory z rzędu” – Wallen podzielił się ze swoimi fanami. „Będę to powtarzać, dopóki Taylor Swift nie przyjedzie do miasta jesienią” – po czym zażartowała na scenie na stadionie Lucas Oil. (Swift ma zagrać w tym lokalu trzy wyprzedane koncerty w listopadzie.)

Po tym, jak jego fani wiwatowali, Wallen odpowiedział: „Nie wygwizdujemy, nie wiwatujemy”. Niektórzy Swifties zdawali się doceniać sposób, w jaki Wallen poradził sobie z sytuacją, ale nie to, że to on to zrobił. „Zjadł tę jedną małą rzecz, ale nadal jest rasistą” – napisał zwolennik Swifta na Twitterze/X. „[I] Cieszę się, że ktoś broni Taylora, wtedy przypomniałem sobie, kim był ten facet. napisał inny. W 2021 r. Wallen tam był Został przyłapany na nagraniu wideo, gdy od niechcenia używał słowa na N, co doprowadziło do tymczasowego zakazu jego muzyki w krajowych kanałach radiowych. Dwa lata później gwiazda country Odniósł się do incydentu Powiedzenie „nigdy… wymówka”, aby użyć tego słowa.

READ  Tajwan aktywuje obronę powietrzną, gdy chińskie samoloty wkraczają do strefy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *