William i Kate publikują letnie rodzinne zdjęcie na oficjalnej kartce świątecznej


Londyn
CNN

Wielka Brytania mogła zostać objęta śnieg W tym tygodniu, ale nie poznałbyś tego ze zdjęcia na oficjalnym Prince and Princess of Wales kartka świąteczna.

Zdjęcie, opublikowane na oficjalnych kontach pary królewskiej w mediach społecznościowych, pokazuje ich na słonecznej rodzinnej wycieczce z trójką promiennych, bosych dzieci: 9-letniego księcia Jerzego, 7-letniej księżniczki Charlotte i 4-letniego księcia Louisa.

Pałac Kensington, oficjalna rezydencja pary ćwierkanie Zdjęcie jest we wtorek z emoji choinki i komunikatem: „Udostępnij nowe rodzinne zdjęcie na tegoroczną kartkę świąteczną!”

Ubrana w dżinsy i trampki para królewska została sfotografowana spacerując ścieżką w ogrodzie wraz z dziećmi.

Dopasowany kolorystycznie obraz przedstawia drugiego w kolejce do tronu księcia George’a w krótkich niebieskich i granatowych spodniach polo, obok księżniczki Charlotte w krótkim dżinsowym kombinezonie i księcia Louisa w dżinsowych szortach i pasiastej koszulce z krótkimi rękawami. koszula.

Zdjęcie Wellsa zostało zrobione na początku tego roku w Norfolk we wschodniej Anglii przez wielokrotnie nagradzanego fotografa Matta Porteousa i opublikowane na mniej niż 48 godzin przed ostatnimi trzema odcinkami filmów dokumentalnych księcia Harry’ego i księżnej Sussex, które trafiły do ​​serwisu streamingowego.

Na początku tego tygodnia król Karol III wydał pierwszą oficjalną kartkę świąteczną swojego panowania.

Zdjęcie zostało wybrane przez króla i Camillę, małżonkę królowej, i zostało zrobione przez Sama Husseina na Igrzyskach Braemar w Szkocji 3 września, pięć dni przed śmiercią królowej Elżbiety II i kiedy Karol był jeszcze księciem Walii.

Przedstawia parę patrzącą na siebie, z królem w beżowym garniturze i krawacie w paski oraz Camillą w zielonym kapeluszu i marynarce.

Subskrybuj wiadomości Royal CNNcotygodniowa publikacja, która przedstawia wewnętrzne ścieżki rodziny królewskiej, to, co robi publicznie i co dzieje się za murami pałacu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *