Wink Martindale: Matthew Stafford powinien być kandydatem na MVP, tak jak Lamar Jackson

Zwłaszcza po poniedziałkowym decydującym zwycięstwie nad 49ers, rozgrywający Ravens Lamar Jackson jest jednym z głównych pretendentów do tegorocznej nagrody MVP.

Jednak jeden z czołowych koordynatorów defensywy w lidze uważa, że ​​nadchodzący rozgrywający również zasługuje na uwagę.

Giants DC Wink Martindale powiedział na swojej czwartkowej konferencji prasowej, że Rams QB Matthew Stafford powinien wziąć udział w rozmowie na temat MVP.

„Myślę, że Stafford gra na poziomie Hall of Fame i każda drużyna, o której tu mówiliśmy, każda drużyna szaleje i atakuje ofensywnie. Myślę, że Matthew… to znaczy on wykonuje rzuty, po prostu siadasz i mówisz: „Wow, „- powiedział Martindale. „Z różnych punktów widzenia, bez wyglądu i tych wszystkich rzeczy, o których słyszysz, widzisz, jak to robi, a oni grają na bardzo wysokim poziomie.

Martindale dodał, że trener Rams, Sean McVay, poświęcił się grze w bieganie, co uczyniło atak „dwugłowym potworem”, jeśli chodzi o uderzanie ludzi w ziemię lub w powietrzu.

„Więc postawili cię przed dylematem, co chcesz spróbować zrobić i jak tego spróbować, ale Stafford gra nierealistycznie” – powiedział Martindale. „To znaczy, że jest świetnym piłkarzem, ale myślę, że on i Lamar [Jackson] Musi pasować na kandydata na MVP. To jego rok, a oni zdobywali ponad 30 punktów na mecz, odkąd o tym mówiłeś [since their bye]„.

Od przerwy w 10. tygodniu drużyna Rams ma bilans 5-1 i teraz jest na dobrej drodze do awansu po sezonie z numerem 6 w NFC. Chociaż Stafford opuścił w tym roku jeden mecz z powodu kontuzji kciuka, Stafford wykonał 62 procent swoich rzutów na odległość 3648 jardów, zapisując 23 przyłożenia i 9 przechwytów.

Zobaczymy, jak Stafford może dodać do tych liczb więcej w niedzielnym meczu z Nowym Jorkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *