Właściciel kucyka Jim Irsai atakuje byłego Eaglesa Carsona Wentza po handlu

Właściciel Colts, Jim Irsay, we wtorek nie zadał żadnych ciosów, mówiąc o Carsonie Wentzu na spotkaniach właścicieli NFL.

Dzień po tym, jak Frank Reich stwierdził, że Wentz nie powinien być uważany za kozła ofiarnego za załamanie się Colts pod koniec sezonu, Irsay poszedł w dokładnie odwrotnym kierunku.

Skrytykował byłego pomocnika w najmocniejszych słowach, jakie można sobie wyobrazić.

„Myślę, że najgorsze, co możesz zrobić, to popełnić błąd i spróbować dalej z tym żyć” – powiedział Irsai na spotkaniach właścicieli NFL w Palm Beach na Florydzie, według Indianapolis Star.

„Dla nas było to coś, od czego musieliśmy odejść jako przywilej. To było bardzo jasne”.

CZYTAJ: Koszulka Eagles Kelly Green powróci w 2023 r.

Rok po tym, jak Colts wymienili pick z pierwszej rundy i pick z trzeciej rundy do Eagles za Wentza, zawrócili i wysłali go do Waszyngtonu.

Wentz w ciągu zaledwie kilku miesięcy przeszedł od rzekomego zbawiciela w rządzonym przez Rzeszę Indianapolis do katastrofy. A Orły nawet nie skorzystały z pierwszego wyboru, jaki dostali od kucyków.

„W rozmowach z zaufanymi weteranami zespołu, kiedy rozmawiasz z nimi z pewnością siebie, często naprawdę dzielą się tym, co się dzieje” – powiedział Irsay. „To, co odkryłem, było bardzo niepokojące.

„Szukasz odpowiedniej chemii w każdym zespole. W piłce nożnej jest to tak samo ważne, jak każdy inny sport, który istnieje. Jeśli ta chemia zostanie zatrzymana, a jeśli jej nie ma, może być bardzo szkodliwa i słabsza niż niesamowity i szokujący stopień.”

Wentz grał dobrze przez środek sezonu. Od tygodnia 4 do tygodnia 16 wykonał 22 przyłożenia i tylko 5 przechwytów, Colts poszło 9-3, a ocena podającego 99,8 była trzecią najwyższą w lidze.

Potem nastąpiła katastrofa w postaci kończącej sezon przegranej 26-11 z Jaguarem, która wyeliminowała Molotów z play-offów.

READ  Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie: rosyjscy i białoruscy sportowcy nie rywalizują już w igrzyskach w 2022 r. po wielu protestach, mówi IPC

– Twój mężczyzna powinien cię zabrać i przeprowadzić przez Jacksonville – powiedział Irsay. – Musi to zrobić. To nie jest opcja. Musi. Bez wymówek, bez wyjaśnień.

Druga co do wielkości, koślawa strata drużyny faworyzowanej 15 punktami lub więcej sięga późnych lat 70., o ile dostępne są historyczne marginesy punktów.

„Bez szacunku dla Jacksonville, ale mam na myśli, że to najgorszy zespół w lidze” – powiedział Irsai. „Grasz naprawdę dobrze i ciężko w pierwszej kwarcie, a oni chcą wejść do swojej szatni i ją posprzątać.

„Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego. Mówisz: „O mój Boże, coś tu jest nie tak. Trzeba to poprawić. Myślę, że czujemy się tak, jak my”.

Subskrybuj podcast Eagle Eye

Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Irsay nawiązał do uporu Wentza i odmowy zmiany sposobu gry, gdy dorósł, a jego zniszczone kontuzją ciało uniemożliwia mu robienie rzeczy, które robił z matematycznego punktu widzenia.

„Nie zawsze możesz przekonać ludzi do robienia rzeczy inaczej, jeśli nie chcą tego robić inaczej” – powiedział Irsai.

„Zawsze starasz się patrzeć we wszystkich obszarach swojego zespołu, gdzie trenerzy mogą wejść i wzmocnić, poprawić sytuację i poprawić sytuację, ale w końcu zawodnicy grają w grę i będą grać swoją grę ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.