Podzielony ekran Tiny Tina’s Wonderlands sprawia, że ​​zarządzanie przedmiotami jest przykrym obowiązkiem

W interfejsie użytkownika do współpracy brakuje ważnych informacji na pierwszy rzut oka

Cuda Tiny Tina Ma rażący problem ze sposobem wyświetlania podsumowań przedmiotów w trybie współpracy na podzielonym ekranie w porównaniu z trybem dla jednego gracza, czego nie lubię oglądać. Inaczej Miła zabawa, rodzaj odpoczynku i wspólne doświadczenie kulinarne?szkoda, że ​​bardzo trudno powiedzieć, który loot – aka siła napędowa Kresy – Warto się wyposażyć lub zrezygnować.

Ciężko jest w pełni wyjaśnić problem bez pomocy wizualnych, ale zauważyłem, że coś działa nieprawidłowo i sprawdziłem w Internecie, czy ktoś inny czuje to samo (i czy wymyślił obejście problemu; nie odpowiadamy). Inni gracze nazywali interfejs użytkownika podzielonego ekranu ”gniewnudne i nieznośne”, „I”Prawie niemożliwe jest uporządkowanie rzeczy. „

Jeśli więc zastanawiasz się, czy dziwnie trudno jest wiedzieć, w co się wyposażyć Cuda Tiny Tina Z innym graczem u boku na podzielonym ekranie, cóż, to samo.

Jak wyglądają podsumowania przedmiotów w trybie dla jednego gracza

Możliwe jest natychmiastowe sprawdzenie, co robi ten element, bez przeszukiwania menu.

Jak wyglądają podsumowania przedmiotów na podzielonym ekranie

Podsumowanie zrzutu ekranu elementu podzielonego ekranu Tiny Tina's Wonderlands
Na pewno są liczby czerwone i zielone, ale co dokładnie oznaczają?

Karty wysoce tajemniczych przedmiotów pojawiają się również w ekwipunku graczy.

Podzielony zrzut ekranu sprawdzania przedmiotu Tiny Tina's Wonderlands
Ręczne „badanie” nasyconego krwawnika z Obsession (po lewej) pozwala mi zobaczyć, co on robi.

Aby dokładnie zobaczyć, co konkretna pozycja robi na podzielonym ekranie, musisz ją „sprawdzić”, a gdy się wycofasz, lista przesunie Cię na początek listy, zamiast pozostawiać Cię na przedmiot, który właśnie sprawdziłeś. Ponownie, jest to o wiele bardziej uciążliwe, niż powinno być, zwłaszcza przy stałej strunie, takiej jak Kresy. Niejasny interfejs użytkownika marnuje czas, jest prosty.

Porównaj przedmioty w Krainie Czarów Tiny Tiny
Porównywanie przedmiotów w Krainie Czarów Tiny Tiny powinno być proste w grze *na jednym ekranie i *na podzielonym ekranie.

Jako ostatni punkt porównania, powyższy zrzut ekranu pokazuje, jak wygląda, gdy idziesz wyposażyć przedmiot jako gracz solo w Cuda Tiny Tina – Możesz zobaczyć, co faktycznie oznaczają liczby w kontekście, i jest tam szczegółowe podsumowanie zalet przedmiotu, więc łatwo jest porównać zalety i wady nowego przedmiotu z tym, w co jesteś obecnie wyposażony.

READ  Cena GTA 5 na PS5 jest zaskakująco wysoka, tania jak barszcz do 14 czerwca

Zasadniczo nie ma potrzeby przechodzenia między menu, tak jak powinno.

Inni gracze przesłali opinie na temat interfejsu i wygląda na to, że tryb można (i należy) ulepszyć w oprogramowaniu Gearbox w późniejszej aktualizacji. Mam nadzieję, że i wkrótce.

Zrzut ekranu na podzielonym ekranie z świata Tiny Tina's Wonderlands
Otherworld jest trochę zwariowany w Krainie Czarów Tiny Tiny, ale uwielbiam to.

W międzyczasie zamierzam kontynuować tę grę z godziną tutaj i godziną tam.

Nawet z wadami w interfejsie, kopię Cuda Więcej niż oczekiwano i dobrze jest mieć Gra na podzielonym ekranie od uczciwych do dobrych wielokrotnie. Martwiłem się, jak to będzie działać, ale jak dotąd na PS5 było wystarczająco płynnie w trybie rozdzielczości — tym razem tryb wydajności nie jest wart kompromisu wizualnego. Zawsze wybieram to drugie, ale nie tym razem.

Ponadto, jeśli jesteś ciekawy, jest On jest Opcja podziału ekranu w poziomie i pionie.

Trzeba przyznać, że na razie możesz chcieć wstrzymać się z ceną 70 USD na użądlenia PS5. ale jeśli Kresy jest twoją spółdzielnią, Cuda Trudno się temu oprzeć. Nie mógłbym. Czasami jesteśmy w nastroju do rzucania zaklęć i strzelania orkom w twarz z przestarzałego pistoletu maszynowego i to jest w porządku. I do diabła, tym razem nawet nie mam nic przeciwko Tinie!

Jordan Defour

Jordan jest członkiem-założycielem Destructoid i plakatem pozornie przypadkowych obrazów. Nie są przypadkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.