„Wonka” pokonuje „Night Swim” w kasie po wakacjach – The Hollywood Reporter

Nocne pływanie Premiera w 3250 kinach wyniesie 12,5 miliona dolarów, co wystarczy, aby w weekend zająć drugie miejsce. Wonka.

Film Universal, wyreżyserowany przez mistrzów horroru Jasona Bluma i Jamesa Wana, jest jedyną nową premierą, która miała premierę w ten weekend, wraz z początkiem poświątecznej zastoju. Zdjęcie wygrało piątkowy wyścig i zarobiło 5,2 miliona dolarów, w tym 1,5 miliona dolarów za zapowiedzi.

Jeśli szacunki się sprawdzą, Nocne pływanie Film przekroczy nieco oczekiwania pomimo zjadliwych recenzji i oceny CinemaScore na poziomie C od widzów, choć nie dorówna 30,4 milionom dolarów premiery Universal i Blumhouse. M3GAN Rok temu w ten sam weekend.

Wyreżyserowane przez Bryce’a McGuire’a, Nocne pływanie Na podstawie filmu krótkometrażowego z 2014 roku, który wyprodukował we współpracy z Rodem Blackhurstem. 98-minutowy film rozpoczyna się retrospekcją młodej dziewczyny, którą spotyka niefortunny koniec, gdy próbuje odzyskać tajemniczą łódkę z zabawkami z przydomowego basenu. Wiele lat później rodzina Wallerów filmuje: Raya (Wyatt Russell), byłego baseballistę, którego karierę przerwała stwardnienie rozsiane; jego żona Eve (Kerry Condon); nastoletnia córka Izzie (Amelie Hoverle); i jego niewysportowany 12-letni syn Elliot (Gavin Warren).

Nocne pływanie Film trafił na duży ekran mniej więcej w czasie, gdy Blum i Wan zawarli umowę o połączeniu swoich firm, odpowiednio Blumhouse i Atomic Monster. (M3GAN Wśród filmów, nad którymi wcześniej wspólnie pracowali.)

Warner Bros. Wonka W najbliższy weekend film pozostanie na szczycie krajowej sprzedaży biletów, a jego szacunkowa wartość to 15–16 milionów dolarów w prawie 4000 kin. Musical pod przewodnictwem Timothée Chalameta był wielkim zwycięzcą sezonu bożonarodzeniowego 2023 i do niedzieli przekroczy w Ameryce Północnej granicę 165 milionów dolarów.

Inne oferty świąteczne obejmują Illumination i familijne programy animowane Universal Imigracja Ma nadzieję zająć trzecie miejsce z szacunkowym budżetem od 10,5 do 11 milionów dolarów, co oznacza, że ​​do niedzieli krajowy wynik wyniesie ponad 78 milionów dolarów.

READ  Sprawa bateryjna Kanye Westa, gliniarze twierdzą, że dowody wystarczą, by wnieść oskarżenie

Wydaje się jednak, że wyścig jest stosunkowo blisko ImigracjaWarner Bros. i DC Aquaman i Zaginione Królestwo I ekscytująca komedia romantyczna od Sony Każdy, tylko nie ty.

Aquaman 2 To najnowszy superbohater, który nie przypadł do gustu publiczności i który w kraju nie przekroczył jeszcze progu 100 milionów dolarów (za granicą radzi sobie znacznie lepiej). Do niedzieli jego suma krajowa powinna osiągnąć co najmniej 99 milionów dolarów.

Film w reżyserii George'a Clooneya Chłopcy w łodziod MGM/Amazon, nadal robi wrażenie i wygląda na to, że brakuje mu tytułu swojego dorosłego odpowiednika Fioletowy zadebiutuje w ten weekend z szacunkową kwotą 6,2 miliona dolarów z 2687 kin.

Od Warner Bros. i Amblin, Fioletowy Oczekuje się, że 4,3 miliona dolarów brutto z 3216 kin przyniesie do niedzieli imponujący wynik krajowy wynoszący 54 miliony dolarów. Chłopcy w łodziOczekuje się, że krajowy dochód brutto filmu do niedzieli sięgnie 34 milionów dolarów (oba filmy miały premierę w Boże Narodzenie).

Fioletowy I Wonka Wśród filmów walczących o najwyższe wyróżnienia podczas niedzielnej gali Złotych Globów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *