Wordle 337 22 maja Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Ponieważ niedziela to idealny dzień na odpoczynek, zalecamy rozłożenie się, wejście na stronę Wordle i sprawdzenie najnowszych łamigłówek. Wordle 337 jest dostępny od 22 maja i w przeciwieństwie do ostatnich kilku dni jest dość trudny. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, z trzema poradami bez spoilerów na dole strony. Powodzenia z Wordle 337 22 maja, po prostu możesz go potrzebować.

Idealne, gdy masz kilka dodatkowych minut, Wordle zleca graczom odgadnięcie pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach.

Aby opanować Wordle i rozwiązywać codzienne łamigłówki, po każdym odgadnięciu musisz zwracać baczną uwagę na kolor płytek.

Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie. Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że odgadnięta litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera jest w słowie i we właściwym miejscu.

Aplikacja śledzi Twoje statystyki, wyświetlając liczbę poprawnych odpowiedzi, które udało Ci się uzyskać, a także Twoją passę zwycięstw.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. Stracisz również swoją cenną passę.

Czytaj dalej, aby uzyskać ogólne wskazówki dotyczące Wordle, a następnie 22 maja trzy przewodniki specyficzne dla Wordle 337 …

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

READ  Aktualizacje na żywo: wojna Rosji na Ukrainie

Słowo 337 Wskazówki i podpowiedzi na 22 maja…

1. Wordle 337 zaczyna się na literę M.

2. Wordle 337 zawiera dwie samogłoski.

3. To musi być zabawne….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.