Wordle 356 Jun 10 Wskazówki – Dzisiejsze Wordle jest zbyt trudne? bez spoilerów WSKAZÓWKI, KTÓRE MOGĄ POMÓC ODPOWIEDŹ | Gry | zabawa

Jeśli zmagasz się z Wordle 356 10 czerwca, jesteś we właściwym miejscu. Podążając za współczesną tradycją trudnych łamigłówek Wordle, dzisiejszy zwiastun sprawia problemy niezliczonym graczom. Chociaż nie jest pełen rzadko używanych liter, jest to słowo, którego prawdopodobnie nie będziesz używać zbyt często. Na szczęście Express Online jest tutaj, aby pomóc, dzięki trzem przewodnikom bez spoilerów. Po prostu przejdź na dół strony, aby znaleźć wskazówki dotyczące Wordle 356 na 10 czerwca.

Wordle rzuca graczom wyzwanie, aby odgadnąć pięcioliterowe słowo w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć operacji usuwania, aby wykluczyć różne znaki.

Jeśli, powiedzmy, kwadrat z liter zmienia kolor na szary po jednym z twoich domysłów, wiesz, że konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia.

Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu dobrej passy, ​​zapoznaj się z najnowszymi (bez spoilerów) poradami Wordle dotyczącymi układanki z 10 czerwca poniżej…

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

READ  Plany Konami w Silent Hill mogą obejmować przeróbki, pełną kontynuację i epizodyczne historie

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 356 Wskazówki i przewodniki 10 czerwca…

1. Wordle 356 zaczyna się na literę P.

2. Wordle 356 zawiera dwie samogłoski.

3. Charakterystyka religijności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.