Wordle Dzisiaj: Oto odpowiedź i wskazówki Wordle na 21 lipca

Kolejny czwartek znów się zmienia, a wraz z nim nowy czwartek słowo Trenować (lub stresować) swój mózg. Jeśli uważasz, że dzień jest trochę trudny, nie bój się. Wystarczy trochę popchnąć we właściwym kierunku, a my służymy pomocą.

Odpowiedz 21 lipca Wordle, Zagadkę nr 397 znajdziesz na końcu tego artykułu, możesz też po prostu przeczytać kilka uroczych wskazówek, wskazówek i strategii, które pomogą Ci każdego dnia.

gdzie słowo pochodzi z?

Były inżynier Reddit, Josh Wardle, stworzył grę w 2021 roku jako specjalne ćwiczenie dla niego i jego kochającego gry partnera. W końcu stał się podstawą ich rodziny Wiadomości WhatsAppWtedy Wardle zaczął podejrzewać, że może mieć coś na tyle wyjątkowego, by mogło zostać wydane w szerszym zakresie.

Teraz tysiące ludzi na całym świecie codziennie gra w tę grę i Fani wymyślili nawet alternatywy dla słowo Inspirowany oryginałem. Obejmuje to grę w identyfikację muzyki Hurdelulubieniec hollywoodzkiego frajera aktor A oprawionyi odmiany, takie jak Dordell A Quordle To sprawia, że Odgadnij kilka słów na raz.

Nie pojutrze? Znajdziesz plik słowo Odpowiedź na 20 lipca jest tutaj.

co jest najlepsze? słowo słowo początkowe?

Mamy kilka pomysłów Aby pomóc Ci wybrać idealny pierwszy krok. Te wskazówki obejmują wybór słowa z co najmniej dwiema różnymi samogłoskami, aby kontrolować te podstawowe bloki, a także kilka popularnych spółgłosek, takich jak S, T, R lub N.

Ponadto, nawet jeśli jesteś przywiązany do swojego początkowego matematyki, gdy odpowiedź pojawi się w dowolnym dniu, odpowiedź nie pojawi się ponownie przez kilka lat – więc jeśli uzyskasz nieuchwytny wynik 1/6, świętuj, zamieniając swój początek pięć.

Co się stało z słowo Archiwa?

Chociaż możesz zagrać raz Kompletne archiwum przeszłych łamigłówekArchiwum usunięte na żądanie New York TimesWedług twórcy strony.

READ  „Cały świat oszalał!” Kate Bush o Running That Hill | Kate Bush

on jest słowo Staje się trudniejsze?

Jeśli znalazłeś słowo bardzo łatwe, Istnieje tryb trudny, który możesz włączyć Aby dać sobie więcej wyzwań. Ale jeśli nie aktywujesz tego trybu, możemy Cię zapewnić, że słowo Nie stawaj się trudniejszy.

Dlaczego istnieją dwa różne typy? słowo odpowiedzieć kilka dni?

Dolna linia słowo jest to, że każdy rozwiązuje tę samą zagadkę, z tą samą odpowiedzią, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Czasami jednak gra logiczna akceptuje dwa różne poprawne rozwiązania tego samego dnia. To odchylenie wynika z Zmiana New York Times Zacząłem to robić po tym, jak to dostałem słowo Na początku tego roku na oryginalną listę Wardle’a złożyły się ekscytujące słowa, które zespół uważa za niejednoznaczne lub obraźliwe.

Zobacz też:

Masz obsesję na punkcie Wordle’a? To najlepsze gry słowne do grania w IRL.

Aby mieć pewność, że zawsze otrzymasz tę samą łamigłówkę, co wszyscy inni, zaktualizuj przeglądarkę przed rozpoczęciem gry – nie martw się, strona utrzyma Twoją passę.

ukryta wskazówka dla słowo Odpowiedz 21 lipca

To nazwa ze świata przyrody – i nie mówimy tu o KONIU ani OCEANU. Myśl mniej.

słowo Dzisiaj jest 5-literowe słowo, które zaczyna się od…

…list do!

jest dzisiaj słowo Słowo z podwójną literą?

To się nie stało!

słowo Dzisiaj: Jaka jest odpowiedź?

gotowy?

Czas ujawnić rozwiązanie.

że to…

Zostało to zgłoszone.

Nie znasz mszyc? Nie powinieneś być ogrodnikiem – to małe szkodniki wysysające soki. Być może słyszałeś je również jako Greenfly lub Blackfly, które są dwoma rodzajami mszyc.

Ten artykuł został napisany przez Catelyn Welch, Sam Haysom, Amanda Yu i Adam Rosenberg.

READ  „Jak dotąd jestem na emeryturze”. Matt Siegel z KISS 108 odchodzi po 41 latach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.