WoW Classic widzi 120 000 kont zbanowanych z powodu exploita bota Death Knight

W tradycji Warcrafta Rycerze Śmierci to budzący grozę legion nieumarłych wojowników, powstałych z martwych, by walczyć wiecznie. Jest więc obiektywnie właściwe, choć nadal irytujące, że stały się one preferowanym rozdziałem dla rolników-robotów World of Warcraft: Wrath of the Lich King ClassicZalewa serwery swoim bezmyślnym grindem.powód? Zarówno w tekście oryginalnym, jak i klasyczny wersje Król Lisz się zdenerwowałRycerze Śmierci zaczynają na poziomie 55, zaledwie 15 poziomów poniżej limitu poziomu. Pierwotnie potrzebowałem innej postaci na tym samym lub wyższym poziomie, aby ją stworzyć. Ale w Klasyczny RathJednak Blizzard odstąpił od tego wymogu – mając nadzieję, że przekona graczy, którzy tęsknili za jednym niesamowityNajlepsze rozdziały (i ich rozszerzenia), ale nie chciałem zbytnio się starać, aby się tam dostać. To sprawiło, że Death Knight jest idealnym skrótem dla hodowców botów na nowych kontach, którzy chcą jak najszybciej przejść do gry końcowej.

Blizzard został zmuszony do działania, przywracając ograniczenia dotyczące tworzenia Rycerzy Śmierci z oryginalnej gry i banując do 120 000 kont naruszających prawo w prywatnej fali.

W ciągu ostatnich kilku tygodni podjęliśmy działania, które usunęły prawie 120 000 złośliwych kont z ekosystemu World of Warcraft, w tym zarówno Klasyczna furia Króla Lisza i epoki klasycznej. Jest to dodatek do zwykłych i trwających fal banów, które często obejmują działania przeciwko dziesiątkom tysięcy kont tygodniowo. wow klasyk Producent Josh „Agrind” Greenfield Napisane na oficjalnym forum gry.

Wyjaśniając decyzję o przywróceniu ograniczeń w tworzeniu Rycerzy Śmierci, Greenfield powiedział: „Czuliśmy, że rozpoczęcie gry było bardzo ważne Klasyczna furia Króla Lisza Aby dać każdemu, kto chce wskoczyć do tego wyjątkowego rozszerzenia, możliwość zrobienia tego przy jak najmniejszej liczbie barier. Zezwolenie każdemu kontu na dostęp do Rycerzy Śmierci – nawet jeśli nie spełniało wymagań historycznych – było ważne. Jednak teraz, gdy przeszliśmy przez początkowy okres uruchamiania, nie chcemy już pozwalać na nieograniczone tworzenie Rycerzy Śmierci na zupełnie nowych kontach. Kuszące jest wykorzystanie złośliwych aktorów, aby dostać się do gry i bardzo szybko zacząć ją wykorzystywać”.

Wydaje się, że decyzja poszła dobrze wow klasyk Społeczeństwa, choć dla niektórych jest już za późno, jeśli nie za mało. „Będę szczery, od miesięcy rujnują sporą część gry” powiedział jeden z graczy na oficjalnym forum.

Czytaj więcej

READ  NYC DOT pojawia się przez błędną pisownię znaku „Jakie” Robinson Parkway

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *