Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, twierdzi, że zaćmienie jest spowodowane zmianami klimatycznymi

Głoska bezdźwięczna


Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, za poniedziałkowe zaćmienie słońca, piątkowe trzęsienie ziemi i spodziewany sezon lęgowy cykad obwinia „zmiany klimatyczne”.

„Wszystkie te rzeczy razem wzięte mogą prowadzić do przekonania, że ​​zmiany klimatyczne istnieją lub że coś faktycznie się dzieje” – stwierdziła w poniedziałek.

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,8 w skali Richtera odczuli w piątek mieszkańcy Nowego Jorku i New Jersey. W poniedziałek długo oczekiwane zaćmienie słońca przetoczyło się przez kontynentalne Stany Zjednoczone

Houston twierdziła również, że podczas trzęsienia ziemi wizażystka z jej studia „włożyła płaszcz” i „pobiegła korytarzem”, mówiąc: „Jezus nadchodzi” i „nadchodzi zachwyt”.

Jednak współgospodarze Joy Behar i Whoopi Goldberg odrzuciły tę teorię.

„Z wyjątkiem trzęsień ziemi, które nie są zależne od zmian klimatycznych. Mają miejsce pod ziemią. To nie jest możliwe” – powiedział Behar.

„A co z ociepleniem planety?” Odpowiedziała.

Współgospodarz programu „The View”, Sunny Hostin, za poniedziałkowe zaćmienie słońca, piątkowe trzęsienie ziemi i spodziewany sezon lęgowy cykad obwinia „zmiany klimatyczne”. Spektakl/ABC
W poniedziałek 8 kwietnia nad Stanami Zjednoczonymi przetoczyło się długo oczekiwane zaćmienie słońca. Kara Owsley/The Enquirer/USA Today Network

„Nie, to się zdarza” – powiedział Goldberg. „A zaćmienie wiedzieli, że zaćmienie nadejdzie, ponieważ zaćmienia się zdarzają, i mogli właściwie powiedzieć, kiedy to się stanie”.

Hostin zauważył, że po raz pierwszy od 100 lat dwa różne lęgi cykad pojawiły się w okresie godowym w tym samym czasie, ale Goldberg natychmiast to uciszył, argumentując, że zdarza się to co 17 lat.

Współgospodarz Alyssa Farrah Griffin zażartowała, że ​​Trump spowodował trzęsienie: „Czytałem w Internecie, że epicentrum faktycznie znajdowało się w Bedminster w stanie New Jersey… ciekawy fakt. Dorastałem z Trumpem”.

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,8 w skali Richtera odczuli w piątek mieszkańcy Nowego Jorku i New Jersey. usg
Houston zauważyła, że ​​w okresach godowych pojawiały się dwa różne gatunki cykad w tym samym czasie, ale Whoopi Goldberg natychmiast to zamknęła, argumentując, że zdarza się to co 17 lat.
AP
„Ale trzęsienia ziemi nie są zależne od zmian klimatycznych” – odpowiedziała Joy Behar. To jest pod ziemią. Niemożliwe.” youtube/wyświetlacz

Inni byli krytykowani za podobne stanowiska, w tym członkini Partii Zielonych i kandydatka do Senatu USA z okręgu New Jersey Christina Amira Khalil, która zyskała ogromną popularność po tym, jak opublikowała w mediach społecznościowych podobną teorię, twierdząc, że trzęsienie ziemi, które w piątek nawiedziło Nowy Jork i New Jersey, było spowodowane przez zmiany klimatyczne.

READ  Wiadomość Jacka Blacka do Britney Spears po nagraniu „Baby One More Time”.

„Po raz pierwszy doświadczyłam trzęsienia ziemi w New Jersey. Nigdy nie mieliśmy trzęsień ziemi” – napisała. „Kryzys klimatyczny jest prawdziwy. „Najdziwniejsze przeżycie w historii”.

Ten post był szeroko wyśmiewany i otrzymał zatwierdzenie X „Notatka społeczności”, aby zapewnić więcej kontekstu.

Ostatecznie Khalil usunęła post i przełączyła swoje konto w tryb „chroniony”, tak aby opinia publiczna nie mogła już oglądać jej postów.

Załaduj więcej…

https://nypost.com/2024/04/09/media/the-view-co-host-sunny-hostin-claims-Eclipse-caused-by-climate-change/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *