Wszystko, co Apple ogłosił w tym tygodniu: Mac Studio, iPhone SE 3, iPad Air i Studio Display

apple-mac-studio-studio-display-hero-220308-duży-jpg-duży

Mac Studio Display ze swoim komputerowym odpowiednikiem Mac Studio.

jabłko

Kwietniowe deszcze przynoszą majowe kwiaty. Ale wcześniej Mars przynosi jabłka. W tym tygodniu firma wykorzystała swoje pierwsze wydarzenie inauguracyjne w 2022 r., aby ujawnić zaktualizowanego iPhone’a SE, małego, ale potężnego Mac Studio, Mac Studio Display i zmodernizowanego iPada Air. Jeśli przegapisz wydarzenie we wtorek, możesz dzięki niemu przywrócić magię Nasz blog na żywo.


Teraz graj:
Patrz na to:

Skradanie wydajności Apple nastąpiło w mniej niż 10 minut


9:45

Było kilka krótkich ogłoszeń, zanim Apple pokazał swoje produkty. Dowiedzieliśmy się, że Apple TV Plus doda nowe programy i filmyWłącznie z Baseball MLB w piątek wieczorem Z dwoma grami na żywo. A iPhone 13 i iPhone 13 Pro będą dostępne za Nowy rodzaj zieleni.


Teraz graj:
Patrz na to:

Apple aktualizuje iPhone’a SE z chipem 5G i A15 Bionic


3:44

jabłko

Ulepszone Apple iPhone SE Aby korzystać z A15 Bionic, tego samego chipa, który znajduje się w iPhone 13, a także 5G. Zachowuje przycisk Home i Touch ID, ma lepszą żywotność baterii i ulepszony system kamer dzięki potężniejszym możliwościom obliczeniowym oferowanym przez chip. Zaczyna się od 429 USD (419 GBP, 719 USD), czyli o 30 USD więcej niż wcześniej. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się w piątek i są wysyłane 18 marca.

Czytaj więcej: Apple ogłasza nowy iPhone SE z chipem A15 Bionic


Teraz graj:
Patrz na to:

Apple aktualizuje iPada Air z chipem M1


7:35

jabłko

ten Całkowicie nowy iPad Air To pierwsza aktualizacja do linii Air od 2020 roku, która wnosi moc Apple M1 (układ)Przedni aparat 12 MP, łączność 5G i nie tylko, a wszystko to w konstrukcji podobnej do iPada Air czwartej generacji.

Ceny nowego iPada Air zaczynają się od 599 USD, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się 11 marca.

Czytaj więcej: iPad Air otrzymał późną aktualizację

Apple / zrzut ekranu autorstwa Jareda DiPane / CNET

M1 Max ma przerywane połączenie, co pozwala Apple połączyć dwa z nich w celu utworzenia pliku Ultra, dając mu podwójne udziały wszystkiego – rdzenie procesora, GPU itp. Wykorzystuje pamięć o dużej przepustowości i obsługuje do 128 GB, ale w połączeniu zużywa mniej energii niż dwa oddzielne chipy.

Chip po raz pierwszy w nowym Studio Mac, komputer, który wygląda jak Mac Mini podwójnej wysokości, chociaż podstawowa konfiguracja jest dostarczana z M1 Max. Apple zapewniło wydajność równą lub lepszą niż Mac Pro, co sprawia, że ​​wydaje się to świetną opcją dla większości twórców, którzy tak naprawdę nie potrzebują możliwości rozbudowy Mac Pro.

Wyposażony w wentylację i duży system chłodzenia, nowy Mac Studio ma sześć portów Thunderbolt 4 i może zasilać nawet cztery wyświetlacze Pro XDR. Rozpoczęcie będzie kosztować 1 999 USD (1 999 GBP, 2 499 USD) lub 3 999 USD (3 999 GBP, 6 099 USD) za wersję z nowym chipem M1 Ultra firmy Apple. Możesz go zamówić już dziś, a jego wysyłka rozpocznie się 18 marca.

Apple zasugerował również, że istnieje plik Aktualizacja Maca Pro Przychodzi: „Ale to na inny dzień”.


Teraz graj:
Patrz na to:

Apple przedstawia chip M1 Ultra dla nowych komputerów stacjonarnych Mac


7:02

jabłko

27-calowy wyświetlacz Retina 5K ma ten sam profil iPada, co 24-calowy iMac. Zawiera chip A13 Bionic, ten sam, który znajduje się w iPadzie klasy podstawowej, dzięki czemu może obsługiwać funkcje podobne do iPada, takie jak Center Stage, za pośrednictwem wbudowanej 12-megapikselowej kamery internetowej, a także wielu mikrofonów, sześciu głośników i cztery porty USB-C, z których jeden to Thunderbolt. Jeśli potrzebujesz stojaka, który można podnosić i opuszczać, lub dobrego antyrefleksyjnego ekranu nano, będzie cię to dodatkowo kosztować. Cena podstawowa to 1599 USD (1499 GBP, 2499 USD) i możesz ją zamówić teraz, dostępna od 18 marca.

Czytaj więcej: Apple wprowadza monitor Mac Studio Display Monitor od 1599 USD

READ  Amazon Prime Video w końcu doczekał się bardzo potrzebnego przeprojektowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *