Wyciekły schematyczny obraz, który twierdzi, że pokazuje prawdziwy rozmiar wycięcia „wycięcie + pigułka” iPhone’a 14

Pojawiło się wiele plotek o zmianach projektowych, które Apple może wprowadzić w sklepie Dla tegorocznego iPhone’a 14, Zwłaszcza jeśli chodzi o rozcięcie. Podczas gdy wstępne doniesienia sugerowały, że wycięcie zostanie całkowicie zrezygnowane na rzecz nowego projektu perforacji, ostatnie doniesienia wskazywały, że Apple planuje zamiast tego unikalny projekt „otworu + koralik”.

Nowo ujawniony wykres opublikowany na Weibo twierdzi, że oferuje dokładniejsze spojrzenie na tę zmianę projektu, pokazując prawdziwy rozmiar tego otworu + projekt pigułki.

Plotki na temat iPhone’a 14

Powyższy obrazek był Opublikowane przez użytkownika Weibo Twierdzi, że pokazuje bardziej szczegółowy schemat iPhone’a 14 Pro lub iPhone’a 14 Pro Max. Post został również opublikowany w pliku Film na YouTube opublikowany w sobotę Jona Prossera, który powiedział, że jest w stanie „niezależnie zweryfikować”, czy ten schemat jest prawdziwy i dokładnie odzwierciedla projekt, z którego skorzysta Apple.

Jak wspomniano wcześniej Apple TrackA Wydaje się, że to, co Apple robi tutaj, to „pobranie elementów wycięcia i nałożenie ich bezpośrednio na ekran, eliminując wszelkie obszary marnotrawstwa, które nie obejmują kamer ani czujników”. Chociaż zmiana z pewnością byłaby kontrowersyjna, teoretycznie powinna być równie inwazyjna.

Apple planuje zaprojektować dziurkę + koralik Po raz pierwszy pojawił się na początku tego roku Autor: Ross Young, analityk Display Supply Chain Consultants. Jest to sprzeczne z poprzednim raportem Raporty, że Apple Planował użyć prostego, mocnego projektu, podobnego do wielu producentów Androida.

Nowy schematyczny wyciek został nałożony na poprzednie rendery, pokazując większy niż oczekiwano projekt

Linia iPhone’a 14 ma być dostępna w dwóch różnych rozmiarach ekranu: 6,1 cala i 6,7 cala. Oczekuje się, że Apple zaoferuje warianty standardowe i „Pro” dla każdego rozmiaru ekranu, co może odnosić się do linii podobnej do: iPhone 14 i iPhone 14 Max, a następnie iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max.

READ  Porady techniczne Linusa Odbuduj pulpit Steam z wersją ostateczną

Jedną ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max to jedyne dwa iPhone’y, których oczekuje się z nowym projektem gniazda + pigułka, a pozostałe dwa modele utrzymają wycięcie przez co najmniej kolejny rok.

Jeśli chodzi o odpoczynek iPhone 14. projektJednak plotki sugerują, że iPhone 14 zostanie przeprojektowany, który wykazuje wiele podobieństw do iPhone 4. Obejmuje to takie rzeczy, jak zaokrąglone przyciski głośności, szklana konstrukcja i wiele innych. Inne zmiany w sklepie podobno obejmują tytanową obudowę i ogólnie grubszą konstrukcję, która powoduje usunięcie wybrzuszenia aparatu.

ten Oczekiwany iPhone 14 Zostanie odsłonięty we wrześniu. Jak zawsze spodziewamy się, że plotki nabiorą większego rozmachu w nadchodzących miesiącach poprzedzających to ogłoszenie.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *